Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Panský mlýn

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Parkování máte volně k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U studny

/chalupa U studny se nachází přímo pod Pálavou, v malé obci Dolní Věstonice. Je to kompletně zařízený rodinný dům s uzavřenou zahradou, ležící na úpatí Pálavských vrchů s krásným výhledem na vinohrady a Pálavu . Jen pár minut chůze od domu se nacházejí Mušovská jezera, přírodní rezervace Věstonická nádrž s bohatou faunou a k rekreaci, koupání i rybaření sloužící Novomlýnská nádrž. Jen 200 metrů od domu je známé muzeum Věstonické Venuše. Okolí je jako stvořené pro cyklistické i pěší výlety. Stezkou mezi vinohrady se dostanete až k Dívčímu hradu a dalšímu prozkoumání Pálavy. K dispozici jsou 3 ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V domě se nachází 2x samostatné WC se sprchovým koutem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Jašurek - Penzion Magda

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finexa

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Ferenčíková - Ubytování v soukromí

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koklar - Chalupa u Hašků

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolimpex, spol. s r.o. - Penzion Úsvit

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Přijeďte k nám na skvělou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sebastopol

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku