Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hana Jakoubková,ubytování

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v údolí Bzové

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabízíme pohodlné ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Rosenburg

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. U nás zažijete letní pohodičku u grilu. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Panský mlýn

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Parkování máte volně k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U studny

/chalupa U studny se nachází přímo pod Pálavou, v malé obci Dolní Věstonice. Je to kompletně zařízený rodinný dům s uzavřenou zahradou, ležící na úpatí Pálavských vrchů s krásným výhledem na vinohrady a Pálavu . Jen pár minut chůze od domu se nacházejí Mušovská jezera, přírodní rezervace Věstonická nádrž s bohatou faunou a k rekreaci, koupání i rybaření sloužící Novomlýnská nádrž. Jen 200 metrů od domu je známé muzeum Věstonické Venuše. Okolí je jako stvořené pro cyklistické i pěší výlety. Stezkou mezi vinohrady se dostanete až k Dívčímu hradu a dalšímu prozkoumání Pálavy. K dispozici jsou 3 ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V domě se nachází 2x samostatné WC se sprchovým koutem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant-Pension L-Club

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. S wifi u nás můžete počítat. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bukovanský mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Minigolf si můžete zahrát i s dětmi. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Janeček, penziony.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. K dispozici Vám je společná kuchyň. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS TIP, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina - Rekreační střediska

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku