Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václav Běhavý - Hospoda na statku

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Mrha, ubytovací služby

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Medvídek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Hodanová Ivana

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chánův mlýn

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám. Užijte si večerní chvilky u grilu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslava Fuksová

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Součástí našeho ubytování je i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování U Jeníčka Božena Lukešová

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. K dispozici je vám i společenská místnost. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na samotě u lesa

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Přinášíme vám možnost parkování přímo u objektu. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Přes den i za teplých večerů jistě využijete romantické venkovní posezení pod pergolou. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa El Dorádo

Využijte naší možnosti ubytování. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Přijďte si večer posedět k ohništi. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku