Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Skály

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Využijte našeho ubytování v blízkosti přírody. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Nemilek

Zabýváme se různými typy ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V našem bazénu se Vám bude líbit. Můžete u nás posedět u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Arenberger - Chata Cep

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Součástí našeho ubytování je i gril. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Karásková - Apartmán

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Babičky

Ubytujte se s naší firmou. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Na našem baru je vždy zábava. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovaní Hubert

Naše firma dává také možnost ubytování. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Mlýně

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. V nabídce našich služeb je také nabídka jídel. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Večer si u nás můžete posedět u krbu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Pronajměte si u nás apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Urbanková - Penzion Na koštěti

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Odpočiňte si u nás v rámci příjemných relaxačních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Hlaváčů

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecký statek Býkov

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na našem baru je vždy zábava. Na požádání můžete využít prostory našeho kongresového sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku