Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

František Liščák - Chalupa Jánošík

Využijte naší možnosti ubytování. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. Příjemné prostředí a komfortní ubytování za skvělou cenu. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Rajtorová-ubytování

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Nabízíme turistické pobyty. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Vaněček - Restaurace Bouda - Hotel Bouda

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Zrůbková

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme též pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Villa Anna Maria

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Veličky

U Křižovatky potoku Veličky a Baťova kanálu u Strážnice na Moravě se nachází objekt který původně sloužil jako rodinný dům pro obsluhu zdymadel. Posléze objekt sloužil zaměstnancům Povodí Morava a.s. V roce 2012 byl prodán do soukromého vlastnictví s tím, že soukromý investor zde vybuduje přístaviště v souladu s rozvojem zájmového území u vodní cesty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karolína

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Veselý

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Brabeniště

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku