Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Alena Fejková - Penzion u Řehoře

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Hašků

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. K dispozici je vám náš bazén. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolimpex, spol. s r.o. - Penzion Rolimpex

Naše firma dává také možnost ubytování. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Náš penzion je vkusně a příjemně zařízen. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bartošova pec

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Nemilek

Zabýváme se různými typy ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování s vanou. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V našem bazénu se Vám bude líbit. Můžete u nás posedět u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Arenberger - Chata Cep

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Ubytování na naší chatě si můžete objednat ještě dnes. Součástí našeho ubytování je i gril. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Karásková - Apartmán

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Babičky

Ubytujte se s naší firmou. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Na našem baru je vždy zábava. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. S radostí vám zajistíme i organizaci vaší společenské akce. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovaní Hubert

Naše firma dává také možnost ubytování. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Mlýně

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. V nabídce našich služeb je také nabídka jídel. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Večer si u nás můžete posedět u krbu. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Pronajměte si u nás apartmán.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku