Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Villa Anna Maria

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Veličky

U Křižovatky potoku Veličky a Baťova kanálu u Strážnice na Moravě se nachází objekt který původně sloužil jako rodinný dům pro obsluhu zdymadel. Posléze objekt sloužil zaměstnancům Povodí Morava a.s. V roce 2012 byl prodán do soukromého vlastnictví s tím, že soukromý investor zde vybuduje přístaviště v souladu s rozvojem zájmového území u vodní cesty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karolína

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Veselý

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zbyněk Peňáz - Penzion Na Mlýně

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Jílek - Holiday Apartments Vítězná 1256/36

ubytování ve vybavených studiích

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oto Lupík - Omega

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku