Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion ALEX Sport

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Využijte naší nabídky levné přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zuzana

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. S wifi u nás můžete počítat. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Jakoubková,ubytování

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v údolí Bzové

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Užijte si dovolenou v našem příjemném prostředí. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Naše klienty si hýčkáme včetně bonusových programů zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabízíme pohodlné ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Rosenburg

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. U nás zažijete letní pohodičku u grilu. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Panský mlýn

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Parkování máte volně k dispozici. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Součástí našich ubytovacích služeb je také nabídka chutných jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U studny

/chalupa U studny se nachází přímo pod Pálavou, v malé obci Dolní Věstonice. Je to kompletně zařízený rodinný dům s uzavřenou zahradou, ležící na úpatí Pálavských vrchů s krásným výhledem na vinohrady a Pálavu . Jen pár minut chůze od domu se nacházejí Mušovská jezera, přírodní rezervace Věstonická nádrž s bohatou faunou a k rekreaci, koupání i rybaření sloužící Novomlýnská nádrž. Jen 200 metrů od domu je známé muzeum Věstonické Venuše. Okolí je jako stvořené pro cyklistické i pěší výlety. Stezkou mezi vinohrady se dostanete až k Dívčímu hradu a dalšímu prozkoumání Pálavy. K dispozici jsou 3 ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem. V domě se nachází 2x samostatné WC se sprchovým koutem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Bartoš

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku