Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Villa Anna Maria

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Veličky

U Křižovatky potoku Veličky a Baťova kanálu u Strážnice na Moravě se nachází objekt který původně sloužil jako rodinný dům pro obsluhu zdymadel. Posléze objekt sloužil zaměstnancům Povodí Morava a.s. V roce 2012 byl prodán do soukromého vlastnictví s tím, že soukromý investor zde vybuduje přístaviště v souladu s rozvojem zájmového území u vodní cesty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karolína

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý bazén. Prostředí našeho útulného salonku jistě uvítáte. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Veselý

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Brabeniště

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Během celého dne můžete využívat i prostory společenské místnosti. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Jílek - Holiday Apartments Vítězná 1256/36

ubytování ve vybavených studiích

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Hořejšová

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Skály

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku