Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant-Pension L-Club

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. S wifi u nás můžete počítat. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bukovanský mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Minigolf si můžete zahrát i s dětmi. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Janeček, penziony.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. K dispozici Vám je společná kuchyň. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS TIP, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Horník - Rekreační středisko Krystal

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolimpex, spol. s r.o. - Penzion Úsvit

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Přijeďte k nám na skvělou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hradec u Stoda

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Benešovský mlýn

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku