Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Žáková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Melodie

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Neváhejte se ubytovat v našem příjemném prostředí. Naše společnost na ubytování se vyznačuje ochotou. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION RELAX

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše chalupy si jistě zamilujete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleco, spol. s r.o. - FAMA Hotel u Věže

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Herzog

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte i prostory společné kuchyně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Karlos

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Přílepek, Chaty a chalupy

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denisa Dudová - Ubytování Pod Křížovým vrchem

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. U nás je prostředí opravdu příjemné, přesvědčte se o tom. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Našim zákazníkům nabízíme ubytovaní v příjemném a čistém prostředí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku