Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incentives CZ, s.r.o. - Hotel Boston

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Hoplíčková

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Hlinková,ubytování

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Česká Chalupa

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alena Bouzková

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Nabízíme dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Janata - pension

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Tomíček - U Tomíčků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bouda

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Přijďte si večer posedět k ohništi. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kozubík

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám nabízíme k využití také prostornou lednici. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku