Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Vojkovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Přijďte se ubytovat do kempu, který nabízíme. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Nabízíme ubytování v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oto Lupík - Omega

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rybník - rekreační středisko

Ubytujte se s naší firmou. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.O. Vosí údolí

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Nabízíme ubytování pro tábory. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Areál pohoda Loučky, s.r.o. - Ubytovna a hospůdka u hájku

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Ztracenka o.s.

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Vedoucí našeho tábora zajistí odpovídající ubytování. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Judr. Anežka Stříbrná - Rekreační středisko Kácov Na žabkách

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku