Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Ivanka

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním společenských akcí. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Řeka

S ubytováním v našich službách neváhejte. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Frankův Dvůr

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Čejka- Rekreační střediska

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marelax, s.r.o. - ATC Knížecí rybník

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Trojanka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. K dispozici Vám je společná kuchyň. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Navštívit můžete i náš pěkný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Růžena Hanzalová - MAHON, pronájem chaty

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSIST - SOLAR, s.r.o. - Hotel Opera

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku