Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Hořejšová

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. S rozsáhlou nabídkou rekondičních pobytů budete spokojeni. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Skály

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata pod Klínem

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici gril. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Penzion David

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Můžete také využít kempové ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům, s.r.o.

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Konferenční sál je našim hostům k dispozici. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme také pobyty pro školy! Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Janátovi

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Nabízíme také pobyty pro školy! Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Nabízíme ideální podmínky pro koupání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hanácký svaz technických sportů Olomouc - Autokemp Šternberk

Nabízíme kvalitní ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motel Bystřice

Nabízíme ubytování pro firmy i soukromé osoby ve standartě vybavených pokojích se sociálním zařízením, lednicí, mikrovlnkou a varnou konvicí. Možnost zapůjčení TV zdarma. Po celém objektu je k dispozici připojení WiFi. Standartní 3 lůžkový pokoj na více jak 2 noci stojí pouhých 250,-Kč bez DPH na osobu a noc. Při kratším pobytu nebo nižší obsazenosti je navýšení ceny jen velmi mírné. Parkování v oploceném areálu je přímo u pokojů. Kulečník, ping-pong, fotbálek nebo šipky naleznete v prostorách samoobslužné restaurace, která je pouze pro hotelové hosty. Motel se nachází u rybníka na okraji Bystřice blízko mnoha cyklotras ale i jiných sportovních, historických a kulturních možností odreagování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku