Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Díky našemu zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů na tříhvězdičkové hotely, jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

Tříhvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Incentives CZ, s.r.o. - Hotel Boston

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSIST - SOLAR, s.r.o. - Hotel Opera

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxov, spol. s r.o. - ubytování

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Naše chalupy si jistě zamilujete. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ROZVOJ

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CITY APART HOTEL BRNO

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green valley

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Hořák - Hopla - Hotel Bílá Růže

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bílá Růže

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. U nás máte možnost také využívat lednici. Ubytovací objekt je vybaven satelitem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Stravování je u nás také možné zajistit. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MAXOV, spol. s r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku