Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Díky našemu zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů na tříhvězdičkové hotely, jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

Tříhvězdičkové v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Green valley

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Hořák - Hopla - Hotel Bílá Růže

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. Nabízíme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bílá Růže

Poskytujeme kvalitní ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Máme pokoje s koupelnou, kde je prostorná vana. U nás máte možnost také využívat lednici. Ubytovací objekt je vybaven satelitem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Stravování je u nás také možné zajistit. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL MAXOV, spol. s r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Pro volný čas je vám k dispozici kulečník. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand HOTEL OPERA, s.r.o.

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V rámci našich ubytovacích služeb jsme nezapomněli ani na bar. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. U nás se můžete bavit i při hře kulečníku. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Lázeňský vrch

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Ukážeme Vám vybavení našich apartmánů. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámecký statek Býkov

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat. Zajištění společenských akcí pro nás není problém. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Na našem baru je vždy zábava. Na požádání můžete využít prostory našeho kongresového sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imos - Hotel, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České Budějovice ubytování penzion Minor

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor patří mezi levné hotely a penziony, se snídaní nedaleko centra města. Ubytování je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní služební cesty, možnost volného i uzavřeného parkování

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku