Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Díky našemu zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů na tříhvězdičkové hotely, jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Imos - Hotel, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice ubytování

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice ubytování. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotýlek Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotýlek Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotýlku Hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům, s.r.o.

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Konferenční sál je našim hostům k dispozici. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme také pobyty pro školy! Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incentives CZ, s.r.o. - Hotel Boston

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSIST - SOLAR, s.r.o. - Hotel Opera

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxov, spol. s r.o. - ubytování

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Naše chalupy si jistě zamilujete. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ROZVOJ

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CITY APART HOTEL BRNO

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green valley

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku