Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střední školy

Dostatek informací a kontaktů o firmách a institucích zaměřených na oblast Střední školy přináší naše jedinečná databáze, která jistě vyhoví i požadavkům náročného klienta.

 

Střední školy v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Serióznost vzdělávání Vám můžeme slíbit. Naší střední škole záleží na tom, aby byly děti dostatečně vzdělané. Využijte také našeho příjemného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna

Příjemné prostředí uvnitř i vně naší instituce. O vaše vzdělávání se postarají vyškolení zaměstnanci. Ve všem potřebném vám poradíme. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká zemědělská akademie v Humpolci, střední škola

Naše služby v příjemném prostředí si zamilujete. Ochota poradit Vám je naší základní vlastností. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naši pedagogové mají skutečně obsáhlé znalosti svého oboru. V rámci našeho vzdělávání nabízíme serioznost. Vedeme kurzy podnikání pro začátečníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ a Střední škola Žatec

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckopůmyslová Ústí nad Orlicí

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Jsme velice seriozní institucí. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram

Naši klienti se dobře cítí v příjemném prostředí naší budovy. Rádi vás ochotně budeme vzdělávat. Naši vyškolení zaměstnanci vám budou poskytovat nepřetržitou pozornost. Můžeme vám zaručit seriozní vzdělávání. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obchodní akademie, Praha 2, Vinohradská

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. V rámci naší vzdělávací instituce nabízíme také provoz jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku