Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Služby pro dům, byt a zahradu v krajích:

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pavel Šindelář-truhlářství

Výroba a prodej českého 100% dřevěného masivního nábytku,nábytek na zakázku,projektování interiéru,zaměření, výkresy ve 3d zdarma.Vyrábíme kuchyně na míru,kuchyň zaměříme,výkres s kalkulací zašlem ke korektuře,pak nábytek vyrobíme,odvezeme a namontujeme.Vyrábíme dřevěné kuchyně,kredence,postele skříne,stoly,židle,lavice,komody,knihovny truhly,botníky,peřiňáky,skleníky,poličky.zrcadla,noční stolky a veškerý nábytek na zakázku.Selský nábytek do celého domu,nábytek do penzionů hotelů a chat,veškerý bytový nábytek.Povrch nábytku upravujeme špičkovými přírodními vosky OSMO,nebo ekologickými laky.Používáme tradiční technologie smontovaného lepeného nábytku a rybinové spoje.100% kvalita - generační nábytek .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Chlupová

Poskytujeme spolehlivé služby pro Vás dům, byt nebo zahradu. Zaručujeme rychlé jednání. Nabízíme vám bohaté zkušenosti týkající se realizace bydlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Našim zákazníkům zajistíme kvalitu. Využijte také naší služby stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dílynakotle s.r.o.

Jsme rodinná firma a od roku 2013 prodáváme sortiment tepelné techniky a náhradní díly na kotle, v obci Dubenec. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michala Štarmana a prodávala především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem a poptávkou našich zákazníků, byla založena společnost Dílynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a Slovenska. Každým rokem dodáváme náhradní díly našim stávajícím i novým zákazníkům. A to jak domácnostem, tak servisním organizacím a výrobcům tepelné techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Kafka

U nás se můžete spolehnout na poskytované služby. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. U nás najdete v první řadě kvalitu. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. Využijte naše zkušenosti při realizaci vašeho vysněného bydlení. Zaručujeme rychlé jednání. Poskytneme Vám i možnost stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROTO CZ, spol. s.r.o.

E-shop vodadumzahrada.cz nabízí široké spektrum zboží pro domácnost, zahradu i sport. Díky bohaté nabídce si jistě vybere každý. Vaši zahradu vám zkrášlí zahradní nábytek v různém provedení. Zakoupit u nás můžete také zahradní umyvadla, zatravňovací dlažbu nebo nádrž na vodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libea s.r.o.

Nabízíme molitan k všestrannému využití. Molitanové desky ze standardní PUR pěny. Molitanové desky se sníženou hořlavostí. Zvukově izolační akustické molitany. Biomolitan pro vodní filtraci. Molitany pro vzduchovou filtraci. Molitan tvarovaný vhodný pro výrobu matrací. Paměťový molitan.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interiéry design

Návrhy, vizualizace a realizace interiérů. Kompletní návrhy bytu nebo domu. Designové úpravy stávajících prostor. Nábytek na míru: vestavěné skříně, koupelny, sedací soupravy, kuchyně na míru, postele dle přání klienta. Stínící technika, dekorace oken, tapetování, malba pokojů, bytová dekorace. Vybereme za vás nejvhodnější barvy, nábytek a dekorace, tak aby jste se ve svém domově cítili co nejlépe..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unipol - zahradnictví,keramika s.r.o.

Květinářství a dárková síň - prodej květin a vazby svatební, smuteční, gratulační, sušinové, umělé, speciální, salámové, zeleninové, dušičkové, vánoční, velikonoční. Zhotovení košů dárkových, gratulačních, smutečních atd. Dále v prodejně naleznete čokolády české, belgické, francouzské, polské, mýdla, keramiku, stříbrné šperky, aranžmá, svíčky a další květinové doplňky. Otevřeno denně od 8. hod. do 17. hodin, v sobotu od 8. hod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hodinový manžel - ServisProVášDomov.cz

Naše spolehlivé služby jsou ty nejlepší. Našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní zboží. Zaměřujeme se na malířské práce Zednické práce za vás provedeme s radostí. Náš hodinový manžel je tady pro vás. Specializujeme se na montáže kuchyňských linek. Vyřešíme za vás problém s čištěním koberců. V rámci služeb pro dům, byt a zahradu se zabýváme se instalatérskými pracemi. Provádíme kvalitní truhlářské práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Novotný

Naše firma je Vám k dispozici se svými spolehlivými službami. Máme bohaté zkušenosti. Zaručujeme Vám kvalitu. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování služeb pro domácnost. Jsme firma, která poskytuje seriozní služby pro Váš domov. Zaručujeme rychlé jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku