Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Služby pro dům, byt a zahradu

Služby pro dům, byt a zahradu

Naším zájmem je uspokojení vašich přání a požadavků z oblasti Služby pro dům, byt a zahradu a proto vám přinášíme přehled odborníků z dané oblasti, kteří jsou připraveni vám pomoct.

 

Služby pro dům, byt a zahradu v krajích:

Tipy: Zednické práce, Montáž kuchyňských linek, Odklízení sněhu, čištění koberců, čištění čalounění, úklidové práce, Mytí oken, Likvidace starého nábytku, Pokládka podlah

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Andrle

Máte doma plíseň, zatuchlinu, bakterie, viry, trápí Vás astma, alergie. Řešením je čištění ozónem, pomocí generátoru. Přijedeme a vyčistíme domácnosti, kanceláře nebo auta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Vlk

Pro své klienty zajistíme spolehlivé služby. Jsme seriozní firma, která poskytuje služby pro Vaši zahradu. Máme velké zkušenosti v poskytování služeb na pomoc v domácnosti. U nás máte příležitost nakoupit kvalitní zboží pro Váš dům, byt či zahradu. Naše firma Vám ochotně pomůže při výběru služeb pro domácnost. Rychlé jednání je u nás na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ISOWELL Building s.r.o.

Vrtáme studny, piloty, mikropiloty a vrty pro tepelná čerpadla.Disponujeme malou, ale výkonnou vrtací technikou, se kterou jsme schopni vrtat nejen kolmo, jako všichni ostatní, ale i pod úhlem. Tam, kde jiní končí, my teprve začínáme. Poskytujeme dále komplexní služby při realizaci novostaveb, rekonstrukcích či opravách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čepický

Naše firma je poskytovatelem spolehlivých služeb. Máme velké zkušenosti při poskytování pomoci s domácími pracemi. Rychlé jednání Vám můžeme zajistit. Našim zákazníkům zajistíme kvalitu. Stěhování je jednou z námi poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STROJE CB s.r.o.

Nářadí a zahradní technika Naše společnost se zabývá prodejem nářadí a zahradní techniky pro dílnu, dům i zahradu. Nabízíme nářadí jak pro nenáročného kutila/zahrádkáře až po profesionální řemeslníky značek Scheppach, Michelin, Greenworks, MTD, AEG, DWT, svářečky od českého výrobce KÜTHREIBER, Güde, Proteco, XTline a

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stěhování Herkules

Nabízíme Vám možnost spolehlivých služeb. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. U nás najdete především serioznost. Naše zkušenosti na poli služeb pro dům, byt a zahradu jsou naší devizou. Našim zákazníkům zajistíme kvalitu. Využijte také naší služby stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Šindelář-truhlářství

Výroba a prodej českého 100% dřevěného masivního nábytku,nábytek na zakázku,projektování interiéru,zaměření, výkresy ve 3d zdarma.Vyrábíme kuchyně na míru,kuchyň zaměříme,výkres s kalkulací zašlem ke korektuře,pak nábytek vyrobíme,odvezeme a namontujeme.Vyrábíme dřevěné kuchyně,kredence,postele skříne,stoly,židle,lavice,komody,knihovny truhly,botníky,peřiňáky,skleníky,poličky.zrcadla,noční stolky a veškerý nábytek na zakázku.Selský nábytek do celého domu,nábytek do penzionů hotelů a chat,veškerý bytový nábytek.Povrch nábytku upravujeme špičkovými přírodními vosky OSMO,nebo ekologickými laky.Používáme tradiční technologie smontovaného lepeného nábytku a rybinové spoje.100% kvalita - generační nábytek .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Chlupová

Poskytujeme spolehlivé služby pro Vás dům, byt nebo zahradu. Zaručujeme rychlé jednání. Nabízíme vám bohaté zkušenosti týkající se realizace bydlení. U naší společnosti můžete počítat s ochotou při poskytování služeb pro domácnost. Našim zákazníkům zajistíme kvalitu. Využijte také naší služby stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dílynakotle s.r.o.

Jsme rodinná firma a od roku 2013 prodáváme sortiment tepelné techniky a náhradní díly na kotle, v obci Dubenec. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michala Štarmana a prodávala především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem a poptávkou našich zákazníků, byla založena společnost Dílynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a Slovenska. Každým rokem dodáváme náhradní díly našim stávajícím i novým zákazníkům. A to jak domácnostem, tak servisním organizacím a výrobcům tepelné techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Kafka

U nás se můžete spolehnout na poskytované služby. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. U nás najdete v první řadě kvalitu. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. Využijte naše zkušenosti při realizaci vašeho vysněného bydlení. Zaručujeme rychlé jednání. Poskytneme Vám i možnost stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku