Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Řemesla > Restaurátorství

Restaurátorství

Pokud vám dělá starosti volba té správné firmy nebo instituce z oblasti Restaurátorství? Náš seznam kontaktů vám výběr zjednoduší a pomůže vám rychle nalézt to správné řešení.

Restaurátorství v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sylvie Kroupová - Restaurátorský ateliér

Zaměřujeme se na dodávky. Vyzkoušejte si osobně kvalitu našich oprav. Za kvalitou našich servisních prací si stojíme. Využijte nabídky našich služeb. U nás si vyberete služby v oboru restaurování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Sluka - Kocour

Jsme firma zabývající se převážně výrobou replik gotického nábytku. Nejčastěji pracujeme s měkkými dřevinami, jako jsou smrk, borovice, modřín. Nábytek vyrábíme buď v malých sériích s použitím strojů, nebo na zakázku ručně s použitím klasického ručního nářadí, spojovacích materiálů a klihových lepidel. Tento nábytek se hodí do nově vznikajících expozic, historických objektů, pro film či milovníky historie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Houdek

Naše firma realizuje vaše nápady. Vyzkoušejte si kvalitu našich oprav. Využijte nabídku našich komplexních služeb. Našim zákazníkům nabízíme také služby servisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

akad. mal. Pavel Novák

Montáže od naší firmy vám jsou k dispozici. S kvalitou našich služeb budete maximálně spokojeni. Pro své zákazníky zprostředkujeme široký sortiment oprav. Využijte naší nabídky na kompletní služby servisu. Nabízíme našim zákazníkům služby spojené s restaurováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamenosochařství Holanec

Provádíme veškeré kamenické a kamenosochařské práce se zaměřením převážně na hřbitovní architekturu, ale i na stavební kamenické prvky, jako jsou schody, parapety, kuchyňské desky, obklady, dlažby, krby, stoly. Naše další činnost je výroba grilovacích (lávových) kamenů. Mimo jiné také nabízíme výkopové práce a autodopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku