Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Restaurační a pohostinské služby

Restaurační a pohostinské služby

Ve snaze usnadnit a zrychlit vaši volbu odborníka na oblast Restaurační a pohostinské služby, vám přinášíme unikátní databázi firem a organizací, které vám pomohou splnit vaše přání a požadavky.

Restaurační a pohostinské služby v krajích:

Tipy: Grilování, Rychlé občerstvení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Vlasta Třeboň

K dispozici jsou vám také naše restaurační služby. Na kvalitě našich restauračních služeb si opravdu zakládáme. Naše parkování je na nehlídaném parkovišti. V naší restauraci můžete využívat wifi připojení. Nabízíme ubytování dětí s výraznou slevou. V naší restauraci se dočkáte kvalitních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Evy

Snadno Vám zajistíme restaurační služby. Naše nápoje uspokojí všechny vaše požadavky. Z našeho výběru jídel si zaručeně vyberete. Nabídneme Vám výborné alkoholické nápoje podle Vašich představ. Naše nabídka nealkoholických nápojů vás příjemně překvapí. U nás můžete oslavit své narozeniny i narozeniny svých příbuzných či dětí. V naší nabídce najdete i dorty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bartoni

Využijte naše restaurační služby. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. U nás znamenité menu jehož součástí jsou i jídla pro vaše ratolesti. Nabídneme Vám výborné alkoholické nápoje podle Vašich představ. Neváhejte ochutnat některý z našich výborných nealkoholických nápojů. Zájemcům nabízíme konání společenských akcí. Pohostinské služby naší restaurace jsou nejlepší na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na Půdě

Naše společnost, která provozuje restaurační služby, důsledně dbá na kvalitu připravovaných pokrmů. Zákazníkům naší restaurace nabízíme kvalitní nápoje. V naší restauraci poskytujeme bohatou nabídku kvalitních jídel. Vyberte si u nás z bohaté nabídky alkoholických nápojů. Rádi Vám nabídneme výborné nealkoholické nápoje mnoha druhů. Oslavu si můžete u nás zarezervovat předem. Pro zvláštní příležitosti Vám připravíme náš salonek. Vyzkoušejte naši skvělou restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Medvídek

Jsme specialisté na poskytování restauračních služeb. Kvalitu restauračních služeb Vám nabízíme na prvním místě. Ochutnejte některou z našich specialit připravených pouze z čerstvých surovin. Kvalitní ubytování pro naše hosty. Přijďte posedět do naší útulné restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda na Kopánkách

Činností naší firmy je zaměřena na provoz restauračních služeb. U nás se dočkáte výborného občerstvení. Zajistíme vaši oslavu v libovolném termínu. Svým hostům nabízíme i výborná vína. Pochutnejte si na tradičním pivu. V naší restauraci můžete vyzkoušet i šipky. V naší restauraci můžete využít i kulečník..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Inka

Využijte našich restauračních služeb. Připravíme Vám nápoje na přání. Zajišťujeme pro vás nejen hotová jídla. U nás najdete pouze prověřené značky alkoholických nápojů. Rádi Vám nabídneme výborné nealkoholické nápoje mnoha druhů. Našim hostům je k dispozici také zahrádka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENZION VLČNOV

Přijďte ocenit naše kvalitní restaurační služby. Využijte v naší restauraci také zahrádku. Navštivte naši kuřáckou restauraci. Máme oddělenou nekuřáckou restauraci. Využijte naše služby na ubytování. Nechejte se okouzlit krásným prostředím naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec U Omelků

Naše společnost poskytuje spolehlivé restaurační služby. Nabízíme i možnost grilování. Můžete využít parkování v parkovacím domě. Hosté naší restaurace mají k dispozici wifi připojení. Přijďte posedět i na naší zahrádce. Zábavu a vzrušení vám poskytnou naše automaty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vrbas

Ubytování: K dispozici je 8 dvoulůžkových pokojů, ve čtyřech z nich je rozkládací gauč. Celkem je zde tedy 20 lůžek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Pizzerie:Provozujeme restauraci s nabídkou pizzy a italské kuchyně

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku