Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Marie Filipová

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Spokojení zákazníci ocenili vybavení a zařízení naší chaty i lokalitu ve které se nachází. Naše ubytovací zařízení je vhodné i pro tábory. Nabízíme vám ubytovací služby. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Vrbas

Ubytování: K dispozici je 8 dvoulůžkových pokojů, ve čtyřech z nich je rozkládací gauč. Celkem je zde tedy 20 lůžek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Pizzerie:Provozujeme restauraci s nabídkou pizzy a italské kuchyně

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Anděl- Chaty a chalupy

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zuzana Herzogová - Camp Herzog

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. K ubytování nabízíme také vybavené chalupy. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Hoplíčková

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTO Trade, s.r.o. - Farma Zahradnice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V koupelně je k dispozici vana. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubaštová

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Společenská místnost je připravena pro vaše setkávání. Na pokojích máte k dispozici sprchový kout. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V areálu je pro hosty připraveno ohniště. Rádi pro vás připravíme vámi vybrané jídlo na grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svelbl Josef - Autokemp Ždáň

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Macurová- Rekreační ubytování

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Ubytujte se při vašem rekreačním pobytu v našem krásném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Hašků

Naše firma podniká v oblasti ubytování. U nás můžete využít i kuchyň. Můžete u nás posedět u krbu. K dispozici je vám náš bazén. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku