Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Guth - Chata na Příchovicích

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Lidský přístup a ochotu naleznete v našem příjemném prostředí. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koklar - Chalupa u Hašků

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp SK Mšeno

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Rezervujte si včas pronájem některého z našich obytných přívěsů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Zrůbková

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme též pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Přílepek, Chaty a chalupy

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kozubík

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám nabízíme k využití také prostornou lednici. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL DERMOT, a.s. - Agrocentrum OHRADA

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Polachová - Rekreační ubytování

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubaštová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku