Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační ubytování

Námi doporučované firmy a instituce zabývající se oblastí Rekreační ubytování si poradí s řešením každého problému a hravě vyřeší každé vaše přání. Nahlédněte do světa profesionálů.

 

Rekreační ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Věra Zrůbková

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Poskytujeme běžné využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Nabízíme též pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Přílepek, Chaty a chalupy

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na čistotu a kvalitu služeb spojených s ubytováním. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kozubík

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám nabízíme k využití také prostornou lednici. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL DERMOT, a.s. - Agrocentrum OHRADA

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štěpánka Polachová - Rekreační ubytování

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubaštová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hynek

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme krásné celoroční ubytování. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Prohlédněte si také dobře vybavenou společenskou místnost. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu. Při letní dovolené u nás můžete využívat i gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Klaboch - Sport centrum Doubí

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Jakoubková,ubytování

Využijte ubytování za výhodné ceny. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Růžena Hanzalová - MAHON, pronájem chaty

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku