Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Produkce a postprodukce

Produkce a postprodukce

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Produkce a postprodukce. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

Produkce a postprodukce v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AudioTech, s.r.o.

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. K pronájmu je také naše střihové studio. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. V příjemném prostředí nahrávacích studií společně natočíme váš TV spot..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grant-Dabing, spol. s r.o.

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Naše instruktážní videa vás seznámí s technickými informacemi a montážními postupy. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku