Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodejci spotřební elektroniky

Prodejci spotřební elektroniky

Spolehlivé firmy a instituce zařazené do našeho unikátního katalogu nabízí své vysoce kvalitní služby a produkty v oblasti Prodejci spotřební elektroniky. Vy už si jen vyberte tu, která vás nejvíc zaujme.

 

Prodejci spotřební elektroniky v krajích:

Tipy: Servis, Bílá technika, Vestavné spotřebiče, Revize, Zabezpečovací systém, Rozvody

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Šoltys - servis televizních antén - Krista

Nabízíme elektrospotřebiče vhodné do každé domácnosti. Poradíme Vám s výběrem té nejlepší elektroniky. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z našich tabletů. Zaručujeme Vám spokojenost při koupí našeho sporáku. Prodáváme sušičky do Vašich domácností. Prodáváme různé druhy mrazniček. Vybavte svou kuchyň naší chladničkou. U nás si potřebný satelit pořídí každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Dvořák

V nabídce sortimentu spotřební elektroniky najdete kompletní sortiment elektrospotřebičů za výhodné ceny. Při výběru elektroniky vám díky svým znalostem můžeme dobře poradit. Náš široký sortiment prodeje spotřební elektroniky dává zákazníkům velkou možnost výběru. Vyberte si z našich servisních služeb spotřební elektroniky. Zabýváme se prodejem satelitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hájek - Havex

Přijďte si k nám vybrat elektrospotřebiče dle Vašich představ. Zaměstnanci naší prodejny se spotřební elektronikou jsou těmi nejochotnějšími z okolí. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky. Prodáváme myčky do Vašich domácností. Nabízíme spolehlivé pračky. Naši zákazníci získávají ověřené a pravdivé informace o všech typech ledniček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Zápeca

Nabízíme našim zákazníkům širokou paletu spotřebičů renomovaných značek. Nabízíme výběr z celé řady hraček, které slaví mezi dětmi obrovský úspěch. Sosuředíme svou prodejní činnost na satelitní zboží. Díky našim chladničkách se vám nezkazí žádné jídlo. Při výběru mrazničky vám poradíme nejen co se týče objemu, ale i energetické třídě a funkci automatického odmrazování. Kupte si u nás sušičku a za chvíli si nebudete umět představit život bez ní. Náš sporák ocení každá hospodyně. Udělejte svým blízkým radost a darujte jim jeden z našich tabletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOPSEMATAM

Naše firma nabízí různé elektrospotřebiče. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti montáže spotřební elektroniky. Zaměřujeme se na prodej telefonů. Jsme odborníky na prodej osvětlení. Vaše spotřební elektronika bude řádně zkontrolována naší revizí. V rámci spotřební elektroniky poskytujeme i rozvody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Popovský, šicí stroje

Nabízíme široký výběr praktických elektrospotřebičů. Díky velké úložné kapacitě se do našich tabletů vejde spousta složek. S naším sporákem Vám vaření půjde jedna radost. Prodáváme spolehlivé sušičky. Prodáváme různé druhy mrazniček. Zaměřujeme se na prodej chladniček. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Naše hračky jsou zaměřeny na dětskou fantazii, důvtip, paměť a jemnou motoriku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gallery service, s.r.o.

www.audioguide.cz Vícejazyčné AUDIO PRŮVODCE pro turisty. Nahrávky s rodilými mluvčími.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čech

Instalace televizních a SAT antén, instalace rozvodů TV signálu v RD a bytech a jejich opravy a úpravy vč. dodání potřebného zařízení a materiálu. Oblast Brno + Brno-venkov.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKA PRAHA, spol. s r.o.

Spolehněte se, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektrospotřebiče. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše elektronika splňuje všechny požadavky kladené na kvalitní zboží. Na naše satelity se můžete spolehnout. Jsme odborníky na chladničky. Zabýváme se prodejem mrazniček. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem. Dovolíme si tvrdit, že naše sporáky patří k prvním spotřebičům, jimiž je nutno vybavit kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Roušar

U nás naleznete nejžádanější produkty v oblasti elektrospotřebičů. Zaměstnanci naší prodejny se spotřební elektronikou jsou těmi nejochotnějšími z okolí. Naše spotřebiče splňují požadavky zákazníka a příslušné požadavky zákonných norem. Nabízíme vám serioznější jednání než konkurence. Prodáváme digitální techniku, se kterou pro vás bude fotografování radost. Naši zaměstnanci jsou znalci v oblasti prodeje spotřební elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku