Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Prodej výpočetní techniky v krajích:

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Milan Hrádek

Jako specialisté IT zařizujeme spolehlivou dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. V rámci našich služeb poskytujeme i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti o nás tvrdí, že jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky. S prodejem výpočetní techniky dodáváme i kvalitní servis. Hlavní výhodou repasované techniky je bezesporu cena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Černý, počítačové komponenty

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. U nás můžete nakoupit zboží na splátky s výhodným úrokem. Atraktivní ceny, pestrý sortiment síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Resler - Computer shop

Prodej a servis účetního software pro podnikatele, malé a střední firmy MONEY S3. Také s účetnictvím spojené služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Vintr

U nás vám rádi zajistíme kompletní služby oblasti výpočetní techniky. Zákazníci naší prodejny výpočetní techniky, na nás oceňují rychlost dodání zakoupeného zboží. Přesvědčte se sami o naší serióznosti při prodeji výpočetní techniky. Naše firma se specializuje na poradenství v oblasti výpočetní techniky. Našim zákazníkům nabízíme také kompletní servis výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LK - Hardware, s.r.o.

V rámci svého portfolia poskytuje naše společnost i služby v oblasti výpočetní techniky. Vaše požadavky ohledně výpočetní techniky, vyřídíme rychle, kvalitně a bez zbytečných otázek. Garantujeme Vám serióznost jednání. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme služby v oblasti prodeje. Využijte kvalitní a prvotřídní služby našeho servisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Došek - Prodej počítačových komponent

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Využijte našich znalostí a vyžádejte si odborné poradenství. Naše společnost se zabývá prodejem tiskáren. V rámci našich služeb nabízíme prodej výpočetní techniky. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky. Pokladní systém od nás snadno nainstalujete i vy. Jsme specialisté na odvirování výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PROVINTER, s.r.o.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti výpočetní techniky. Slibujeme Vám rychlé dodání Vaší zakoupené výpočetní techniky. Při prodeji výpočetní techniky klademe důraz na kvalitu. Provádíme servisní opravy PC a notebooků. Specializujeme se na prodej tiskáren. S našimi počítači budete spokojeni. Využijte naší bohaté nabídky účelných monitorů. Nabízíme možnost výběru z mnoha typů softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Kánský

Věnujeme se také službám v oblasti výpočetní techniky. V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně výpočetní techniky, my Vám rychle odpovíme. Elektroniku ve vysoké kvalitě najdete právě u nás. Naše odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky můžete kdykoli využít. Máme velmi spolehlivý servis. Postaráme se o vytvoření vašich webových stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Datové centrum Coolhousing

Coolhousing s.r.o. je české datové centrum se třemi serverovnami v centru Prahy. Společnost poskytuje od roku 2003 profesionální a zálohované služby v oblasti server housingu, virtuálních, dedikovaných a managed serverů. Klade důraz především na dostupnost a spolehlivost nabízených služeb, bezpečnost uložených dat, stejně jako na rychlost, stabilitu připojení a přístup k zákaznickým serverům v režimu 24/7 po celý rok včetně svátků. Datové centrum Coolhousing je řádným členem peeringového uzlu NIX.CZ, do nějž provozuje dva geograficky redundantní datové spoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CB Computers, v.o.s.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. V popředí naší nabídky je vždy rychlé dodání. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. Konečně nabídka kvalitních počítačů za výhodné ceny. Sortiment prodeje výpočetní techniky je rozmanitý a ve vysoké jakosti. V prodeji síťových prvků nemáme konkurenci. Díky nám pro vás bude nakupování na splátky příjemné. Jsme bezkonkurenční v sortimentu prodeje kopírek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku