Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Prodej výpočetní techniky v krajích:

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Počítače Tomala - PC BAZAR

Zajistíme vám služby v oblasti výpočetní techniky. S námi nakoupíte široký sortiment techniky a můžete se spolehnout na naši serioznost. Na prodejně naší společnosti mohou zákazníci využít poradenství k nabízenému sortimentu výpočetní techniky. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. Nabízíme široký výběr notebooků a příslušenství. Využijte náš software..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Libor Valíček, výpočetní technika

Jsme předními dodavateli služeb v oblasti výpočetní techniky. S námi nakupujte kvalitně, dostupně a rozšiřte své znalosti. Ochota našich zaměstnanců se řadí na nejvyšší žebříčky našich hodnot. Rychlost při prodeji výpočetní techniky z nás dělá vyhledávaného prodejce. Náš obchod se zaměřuje na prodej výpočetní techniky. Využijte náš servis na veškerou výpočetní techniku. Pomůžeme Vám vybrat si u nás tu pravou kancelářskou techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JS electronics

Sjednejte si u nás také služby v oblasti výpočetní techniky. Nabízíme kompletní servis. Pořiďte si u nás spolehlivý počítač. Nabízíme kvalitní notebooky. S nákupem výpočetní techniky si můžete pořídit také software. Provádíme profesionální odvirování počítačů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IS Computers

Náš vyškolený personál se zaměřuje na kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Obraťte se na náš personál s prosbou o odborné poradenství. Naše společnost nabízí opravdu seriózní přístup. Zboží od naší firmy na výpočetní techniku dodáme vždy velmi rychle. U nás vám zajistíme také kompletní servis výpočetní techniky. U nás nakoupíte pouze kvalitní tiskárny za skvělé ceny. U nás najdete širokou nabídku notebooků za skvělé ceny od renomovaných výrobců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sit & Khaso, v.o.s.

Kvalifikovaní odborníci v naší společnosti jsou zárukou kvality nabízených služeb v oblasti výpočetní techniky. Náš personál Vám poradí s výběrem pokladních systémů, přesně podle Vašich představ. Nákup na splátky je tou správnou volbou. Součástí výpočetní techniky, kterou prodáváme, jsou kopírky. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Pořádáme školení výpočetní techniky. Využijte výhod spojených s nákupem softwaru z našeho sortimentu prodeje. U nás najdete kvalitní notebooky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Vrána - 1. Pomoc uživatelům PC

Disponujeme odborníky na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete. Součástí výpočetní techniky, kterou prodáváme, jsou kopírky. Věnujeme se přáním klientů ve výběru kvalitních tabletů. V případě zájmu provedeme odborné školení spojené s Vámi vybranou výpočetní technikou. Nabízíme kvalitní hardware pro každého. Software je Vám u nás k dispozici. Jsme profesionálním prodejcem notebooků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MAX MOBILE, s.r.o.

Doporučujeme Vám vyzkoušet naše služby v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme prodej kvalitní výpočetní techniky. Naše autorizované servisní středisko se zabývá mimo jiné servisem počítačů. Přijďte si k nám vybrat ze široké nabídky monitorů. Přijďte si prohlédnout sortiment výpočetní techniky a nabídku softwaru na naší prodejně. Námi dodané projektory jsou dostupné pro každého. Herní konzole z naší nabídky přináší zábavu celé rodině. Dodáváme kvalitní síťové prvky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

eWay - CRM divize MEMOS Software

S našimi službami v oblasti výpočetní techniky budete maximálně spokojení. Notebooky zakoupené u nás jsou zárukou kvalitního obchodu. Potřebujete-li nový software, obraťte se na naše kvalifikované prodejce. U nás nakoupíte pouze kvalitní tablety za skvělé ceny. Nabízíme kopírky odpovídající požadavkům našich zákazníků. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky. S námi seženete nejlepší síťové prvky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Benešovský - výpočetní technika a služby

Naše firma vám ráda zajistí realizaci služby oblasti výpočetní techniky. Serioznost nám není cizí, denně ji uplatňujeme v přístupu k vám. Na naší prodejně výpočetní techniky naleznete výrobky, které nabízí vysoký poměr cena/kvalita. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Nechceme Vás okrádat o čas, proto vše při prodeji výpočetní techniky vyřídíme rychle. Můžete se spolehnout, že vás u nás obslouží jen znalci v oboru výpočetní techniky. Věnujeme se prodeji výpočetní techniky zahrnujícím i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SODATSW, spol. s r.o.

Provádíme souhrn služeb v oblasti výpočetní techniky. Know-how naší společnosti je zajistit na pultech našeho obchodu kvalitní sortiment výpočetní techniky a současně vysokou úroveň poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky a rádi Vám se vším pomůžeme. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. V rámci výpočetní techniky prodáváme i softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku