Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Prodej výpočetní techniky v krajích:

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CanoComputer, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky našemu prodeji kvalitního sortimentu budete spokojeni. Našim zákazníkům nabízíme také kompletní servis výpočetní techniky. Vybereme pro Vás tu správnou kancelářskou techniku dle Vašich požadavků. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Vyberte si z široké nabídky monitorů pro domácí i firemní použití. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jurij Januševskij - webové aplikace

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás širokou nabídku notebooků za skvělé ceny. Využijte naše služby na školení. Široká škála tabletů, kterou nabízíme, vás zajisté osloví. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Poskytujeme ověřené informace při prodeji síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AK TONER

Naši odborníci poskytují nadstandardní služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Na naši rychlost dodání se můžete spolehnout. U nás máte záruku kvalitního zboží a serioznosti v každém ohledu. Rádi Vám poradíme s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pilbauer

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. V oddělení výpočetní techniky prodáváme širokou škálu přístrojů pro Vašich práci. Naše společnost nabízí počítače pro každého. Nabízíme kvalitní notebooky. Máme pro vás tablety za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Rádi bychom vás potěšili prodejem na splátky. Nabídku síťových prvků stále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kafuněk

Jsme expertem na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Jsme skuteční znalci v oblasti výpočetní techniky. U nás vždy natrefíte na porozumění a ochotu. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Dbáme na to, aby byly objednávky vyřízeny rychle. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HISYS, spol. s r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kometa Plzeň

Poskytujeme specializované služby v oblasti výpočetní techniky. Odvirování počítače Vás zbaví veškerého škodlivého softwaru a malwaru, který máte v počítači. Prodejna na splátky šetří váš čas a peníze. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Jsme znalci na tvorbu webových stránek. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Na naší pobočce vám pomůžeme vybrat správný typ serveru, provedeme jeho instalaci a poté jej přizpůsobíme Vašim potřebám. Nabízíme záložní zdroje pro případ výpadku energie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antivirové Centrum, Amenit s.r.o.

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Pořiďte si u nás spolehlivý tablet. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů. Naše společnost provádí školení výpočetní techniky. Kvalitní výpočetní techniku a software si můžete pořídit za atraktivní ceny na naší prodejně. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový notebook.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Oldřich Oplatek, CSc.

Zajišťujeme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Garantujeme Vám rychlost dodání. Díky našim znalostem výpočetní techniky, máme náskok před konkurencí. Vyberte si u nás monitor dle Vašich představ. Spolehněte se na nás v oblasti prodeje výpočetní techniky. Vaši firemní VoIP komunikaci vyřeší naši odborníci. Se síťovými prvky od nás se vám bude skvěle pracovat. Prodej na splátky naši klienti velmi oceňují.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RC modely počítače - František Chaloupka

Přinášíme také služby v oblasti výpočetní techniky. Při prodeji kancelářské a obchodní techniky Vám poskytneme také poradenské služby. Znalost produktů naší nabídky je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Naše služby se zaměřují na prodej výpočetní techniky. Naši zaměstnanci vám vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu výpočetní techniky i servisu od našich odborníků. Z naší nabídky tiskáren si zaručeně vyberete. Přijďte si k nám vybrat praktický monitor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku