Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Prodej výpočetní techniky v krajích:

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

COMIMPEX, spol. s r.o.

Využijte služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme i prodej na splátky. Pomůžeme Vám naplnit Vaše očekávání při výběru nové kopírky. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Nechte svůj server hýčkat od profesionálů. Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího hardwarového řešení pro Vaše PC. V naší firmě vám nabídneme také software. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZONER software, s.r.o.

Přinášíme také služby v oblasti výpočetní techniky. V naší nabídce najdete také prodej kvalitní výpočetní techniky. Jsme profesionálním prodejcem notebooků. U nás vám nabídneme také software. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Efektivně fungující počítačová síť se neobejde bez správně zvolených síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Games shop.cz

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme přístroje pro malé i velké firmy. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Využijte také výhodných cen našeho hardwaru. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CanoComputer, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky našemu prodeji kvalitního sortimentu budete spokojeni. Našim zákazníkům nabízíme také kompletní servis výpočetní techniky. Vybereme pro Vás tu správnou kancelářskou techniku dle Vašich požadavků. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Vyberte si z široké nabídky monitorů pro domácí i firemní použití. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jurij Januševskij - webové aplikace

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naši klienti u nás využívají také služeb poradenství v oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás širokou nabídku notebooků za skvělé ceny. Využijte naše služby na školení. Široká škála tabletů, kterou nabízíme, vás zajisté osloví. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Poskytujeme ověřené informace při prodeji síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AK TONER

Naši odborníci poskytují nadstandardní služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme připraveni Vám poskytnout služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Na naši rychlost dodání se můžete spolehnout. U nás máte záruku kvalitního zboží a serioznosti v každém ohledu. Rádi Vám poradíme s čímkoli díky našim znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pilbauer

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. V oddělení výpočetní techniky prodáváme širokou škálu přístrojů pro Vašich práci. Naše společnost nabízí počítače pro každého. Nabízíme kvalitní notebooky. Máme pro vás tablety za bezkonkurenční ceny. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Rádi bychom vás potěšili prodejem na splátky. Nabídku síťových prvků stále rozšiřujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kafuněk

Jsme expertem na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Se seriozností přistupujeme ke každému z vás. Jsme skuteční znalci v oblasti výpočetní techniky. U nás vždy natrefíte na porozumění a ochotu. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Dbáme na to, aby byly objednávky vyřízeny rychle. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky v nejlepším poměru cena - kvalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HISYS, spol. s r.o.

Naše služby jsou z oblasti výpočetní techniky. Na naše poradenství v oblasti výpočetní techniky se můžete spolehnout. Ochota pracovníků, při prodeji výpočetní techniky, je na prvním místě. Garantujeme Vám vysokou kvalitu prodávaných výrobků z našeho elektra. Serióznost našich prodejců hodnotí klienti velmi kladně. Naší prioritou je rychlost, kvalita a spokojenost zákazníka. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kometa Plzeň

Poskytujeme specializované služby v oblasti výpočetní techniky. Odvirování počítače Vás zbaví veškerého škodlivého softwaru a malwaru, který máte v počítači. Prodejna na splátky šetří váš čas a peníze. Vybereme Vám kopírku, která bude splňovat Vaše nároky. Jsme znalci na tvorbu webových stránek. Nabídka široké škály tabletů uspokojí všechny členy rodiny. Na naší pobočce vám pomůžeme vybrat správný typ serveru, provedeme jeho instalaci a poté jej přizpůsobíme Vašim potřebám. Nabízíme záložní zdroje pro případ výpadku energie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku