Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BOHEMIA COMPUTERS

Zaměřili jsme se na poskytování služeb v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost se zabývá mimo jiné prodejem výpočetní techniky. Spotřební elektronika od nás má nejlepší poměr mezi cenou a výkonem. Vyberte si u nás z pestré nabídky kvalitních monitorů. Poskytneme Vám také různé typy softwaru. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Síťové prvky jsou součástí našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Pavel Holan CSc. - Softstudio

I vy oceníte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Prodejem výpočetní techniky se zabýváme v naší společnosti již dlouho. Na našich prodejnách naleznete široký sortiment notebooků. Naše softwary Vám jsou k dispozici. Jsme specializovaný prodejce v prodeji tabletů. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Zaměřujeme se na výpočetní techniku všeho druhu s možností platby na splátky. Zaměřujeme se na prodej síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Fojtík ELGO - Printer servis

Využijte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Při odvirování považujeme za prioritu zachování Vašich dat. Nákup na splátky je tou správnou volbou. Nabídneme Vám kopírku, která splňuje Vaše potřeby. Připravili jsme pro vás velké množství tabletů. Pořiďte si záložní zdroje od naší společnosti. Využijte naši nabídku na spolehlivé hardware. Využijte také výhodných cen našeho softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SODATSW, spol. s r.o.

Provádíme souhrn služeb v oblasti výpočetní techniky. Know-how naší společnosti je zajistit na pultech našeho obchodu kvalitní sortiment výpočetní techniky a současně vysokou úroveň poradenství od našich zkušených zaměstnanců. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle. Jsme seriózním prodejcem výpočetní techniky a rádi Vám se vším pomůžeme. Díky našim znalostem v oblasti prodeje výpočetní techniky, vám můžeme nabídnout skvělý servis. V rámci výpočetní techniky prodáváme i softwary..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Trias Consulting, s.r.o.

Poradenská, konzultační a školící firma v oboru počítačů a softwaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBM, spol. s r.o.

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Ochota vyjít vstříc zákazníkovi je pro nás podstatná. Snažíme se o maximální rychlost při veškerém jednání. Při výběru výpočetní techniky vám ochotně poskytneme služby odborného poradenství. Zajistíme Vám spolehlivý prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Klouda - servis výpočetní techniky

Zajistíme Vám takové služby v oblasti výpočetní techniky, se kterými budete spokojeni. Naše spotřební elektronika vám bude věrně sloužit. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku notebooků. Máme pro vás širokou nabídku tabletů za skvělé ceny. Kopírky dodáváme za nejlepší ceny. Po dohodě možno pořídit u nás zboží na splátky. Nabízíme aktivní i pasivní síťové prvky za nejvýhodnější ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Mohyla

Naše služby v oblasti výpočetní techniky jsou zárukou kvality. O naši znalost nabízených služeb se rádi podělíme. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství výpočetní techniky. Kvalita je pro nás prioritní. Garantujeme Vám rychlost dodání. Repasované zboží od nás je také moderní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.O.S., spol. s r.o.

Naše společnost, která poskytuje služby v oblasti výpočetní techniky v prvotřídní kvalitě, je mezi zákazníky velmi vyhledávána. Poskytujeme prodej kvalitní výpočetní techniky. V rámci prodeje kvalitního sortimentu výpočetní techniky pro vás zajistíme i špičkový servis. S našimi notebooky budete maximálně spokojeni. Tablety v naší nabídce vás zajisté ohromí. Nabízíme prodej kopírek. Nabízíme i možnost prodeje na splátky. Efektivně fungující počítačová síť se neobejde bez správně zvolených síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IIS Tábor, s.r.o.

Jsme jedna z firem poskytujících kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Cílem je kvalita našeho sortimentu. Garantujeme Vám serióznost jednání. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách s výpočetní technikou, je pro naší společnost velmi důležité. Díky tomu, že známe své zákazníky v oddělení výpočetní techniky, můžeme jim nabídnout individuální přístup. Náš bezpečný software je zárukou kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku