Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Elektro, mobily a počítače > Prodej výpočetní techniky

Prodej výpočetní techniky

V unikátním seznamu, který vám nabízí naše společnost, naleznete jedině zkušené a osvědčené odborníky a profesionály působící spolehlivě v oblasti Prodej výpočetní techniky.

 

Prodej výpočetní techniky v krajích:

Tipy: Montáž, Obnova dat, Zálohování dat, Záložní zdroje, školení, Správa sítí, Tvorba webových stránek, Odvirování, Pokladní systémy

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Fišer

Herní počítače a herní pc sestavy na zakázku

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Eliáš

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií. Náš vyškolený personál vám poskytne také poradenství. Naší prvotní nabídkou je rychlé dodání. Seriózní jednání je pro nás zásadní. Montáž výpočetní techniky je další z našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBM, spol. s r.o.

Řadíme se k solidním firmám poskytujícím služby v oblasti výpočetní techniky. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti výpočetní techniky. Ochotné chování na prodejnách našeho elektra, je pro naší firmu velmi důležité. Jsme vždy připraveni nabídnout zboží v té nejlepší kvalitě. U nás se dočkáte kvalitních rad a doporučení v oblasti výpočetní techniky. Máme pro vás připraven bohatý výběr na prodej kvalitního zboží z oblasti výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PIKE Computer CS, spol. s r.o.

Pro naše klienty zajišťujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Slibujeme Vám rychlé dodání Vaší zakoupené výpočetní techniky. Naši zaměstnanci vám vysvětlí vše potřebné k nabízenému sortimentu výpočetní techniky i servisu od našich odborníků. Vyberte si síťové prvky u naší společnosti. Poradíme vám, jak na nákup výpočetní techniky na splátky. Prodáváme veškeré typy dostupných kopírek na současném trhu. Prodáváme pouze kvalitní projektory. Naše společnost nabízí tablety pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ExoGames - kamenná prodejna

Prodej i výkup her a herního příslušenství. Prodáváme nové i bazarové hry a konzole. V našem sortimentu máme hry pro Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii a PC. Půjčovna konzolových her PS3, PS4, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii. Opravujeme poškrábané disky CD / DVD / Blu-ray

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BBM, spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky. Naše firma na výpočetní techniku se specializuje na rychlé dodání zboží. Nabízíme seriózní přístup, který jako zákazník zaručeně oceníte. Ochotu jednání našeho personálu Vám zaručujeme. Naše firma nabízí svým zákazníkům také poradenství. Díky prodeji kvalitní výpočetní techniky máme mnoho spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMIMPEX, spol. s r.o.

Využijte služeb v oblasti výpočetní techniky. Poskytujeme i prodej na splátky. Pomůžeme Vám naplnit Vaše očekávání při výběru nové kopírky. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Nechte svůj server hýčkat od profesionálů. Pomůžeme Vám s výběrem nejlepšího hardwarového řešení pro Vaše PC. V naší firmě vám nabídneme také software. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZONER software, s.r.o.

Přinášíme také služby v oblasti výpočetní techniky. V naší nabídce najdete také prodej kvalitní výpočetní techniky. Jsme profesionálním prodejcem notebooků. U nás vám nabídneme také software. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. Neváhejte se obrátit na prodavače kopírek s jakýmkoliv dotazem. Prodejem výpočetní techniky na splátky se staráme o to, aby se každá vaše koruna vložená do nákupu vyplatila. Efektivně fungující počítačová síť se neobejde bez správně zvolených síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Games shop.cz

Nabízíme spolehlivé služby v oblasti výpočetní techniky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme přístroje pro malé i velké firmy. Nabízíme notebooky jak pro domácnost, tak pro firemní využití. Využijte také výhodných cen našeho hardwaru. Každý uživatel ocení naši bohatou nabídku tabletů. U nás získáte kvalitní kopírky za dostupnou cenu. Veškerý sortiment u nás je možno zakoupit na splátky. Zabýváme se prodejem veškerého sortimentu, včetně nejnovějších síťových prvků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CanoComputer, s.r.o.

Na požádání Vám zajistíme služeb v oblasti výpočetní techniky. Díky našemu prodeji kvalitního sortimentu budete spokojeni. Našim zákazníkům nabízíme také kompletní servis výpočetní techniky. Vybereme pro Vás tu správnou kancelářskou techniku dle Vašich požadavků. Prodáváme pouze kvalitní notebooky. Vyberte si z široké nabídky monitorů pro domácí i firemní použití. Sháníte-li síťové prvky, nabídneme vám velký výběr těchto produktů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku