Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej vybavení domů

Prodej vybavení domů

Sháníte někoho, kdo vám pomůže v oblasti Prodej vybavení domů? Přinášíme výběr firem, které vás nezklamou. Odborníci z našeho seznamu vám rádi pomohou a spolehlivě zrealizují vaše představy.

 

Prodej vybavení domů v krajích:

Tipy: Alarmy, Bytové doplňky, Dlažby, Dveře, Garážová vrata, Klimatizace, Obklady, Skříně, Zábradlí, Zakázková výroba

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MICRONIX, spol. s r.o.

Patříme ke špičce na trhu v prodeji vybavení domů. Naši odborní pracovníci vám poskytnou profesionální poradenství v oblasti vybavení domů. U nás najdete kvalitní botníky pro každého. Poradíme vám s výběrem té nejvhodnější zářivky. Na vonné svíčky z našeho oddělení vybavení domů se můžete těšit. Na našich velkoobchodních prodejnách naleznete inspiraci pro Váš dům, byt a zahradu. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní tapety. Naše bohatá nabídka sprchových koutů Vás ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CLEARMONT kování

Nabízíme prodej vybavení domů pro každého. Nabízíme také zboží pro krásný funkční design Vašeho domova. Naši zákazníci jsou spokojeni se seriozností, ochotou a jednáním našeho kvalifikovaného personálu a v neposlední řadě i s nabízeným sortimentem. Naši klienti se můžou spolehnout na ochotu na našich prodejnách. Našimi dveřmi se Vám bude krásně procházet. V rámci naší nabídky si můžete prohlédnout i kování různých barev a tvarů. Profesionálně školení pracovníci přijedou po domluvě k Vám domů a provedou odbornou montáž zakoupeného vybavení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libea s.r.o.

Nabízíme molitan k všestrannému využití. Molitanové desky ze standardní PUR pěny. Molitanové desky se sníženou hořlavostí. Zvukově izolační akustické molitany. Biomolitan pro vodní filtraci. Molitany pro vzduchovou filtraci. Molitan tvarovaný vhodný pro výrobu matrací. Paměťový molitan.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TKF, spol. s r.o.

Naší hlavní specializací je prodej vybavení domů. Naše firma poskytuje vysoce kvalitní služby v oblasti prodeje vybavení domů. Podívejte se na akční ceny našich bytových doplňků. Výběrem správné zářivky můžete ušetřit nemalé peníze. Pro své zákazníky máme připraveny i vonné svíčky. Vybírejte u nás z papírových, vinilových, látkových či saténových tapet. Pro koupelny s malým prostorem jsou ideální sprchové kouty. Vyzkoušejte naše rošty do postele z oddělení vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Richard Štětař

Orientujeme se především na prodej vybavení domů. Od nás si odnesete kvalitu. Nebojte se využít našich odborných znalostí. Naši zákazníci si oblíbili nejenom náš kvalitní sortiment na prodejně, ale i ochotný a zkušený tým prodejců. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete veškerou výbavu do domu s funkčním designem. V rámci poskytovaných služeb spojených s prodejem sortimentu se na nás můžete obrátit i s žádostí o provedení montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H - Elektronic Universal, spol. s r.o.

Dodáváme k prodeji stylové vybavení domů. Naši ochotní zaměstnanci pomohou našim zákazníkům s výběrem zboží podle jejich představ a požadavků. Na našich výrobcích oceníte především funkční design. Serióznost je samozřejmou součástí našich služeb. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ve vybavení domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Kukal

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Naši zákazníci na nás oceňují naši serióznost. Poradíme Vám, jak můžete vytvořit jednoduchý a funkční design díky našim výrobkům. Ochotný a profesionální personál je vždy připraven zodpovědět Vaše dotazy. Součástí naší nabídky jsou také kvalitní mříže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Březnová

Jsme tým odborníků přes prodej vybavení domů. Naši spokojení zákazníci si zakoupili na naší prodejně cenově dostupný a současně i kvalitní sortiment z prodeje vybavení domu. V naší firmě vám rádi nabídneme kompletní poradenství. Vyberte si u nás krásný funkční design pro svůj domov. Prvotřídní znalost nabízeného sortimentu je výsadou prodejců naší společnosti. Prodej nábytku je naší hlavní doménou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Hrbek-Prodej tepelné techniky pro bydlení

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů a bytů. Se službami našeho poradenství bude váš výběr vybavení domu jednodušší. Naše společnost spolupracujeme pouze s osvědčenými tuzemskými i zahraničními dodavateli a výrobci tak, aby zajistila sortiment na prodejně v prvotřídní kvalitě. Vybavte si svůj dům keramickými výrobky. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupného kvalitního nábytku. Nabízíme různé typy sprchových koutů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Hřivnáč

Naše firma nabízí zákazníkům prodej kompletního vybavení domů. Zákazníci naší prodejny hojně využívají služeb spojených s poradenstvím k nabízenému sortimentu. Teprve s našimi bytovými doplňky se ve svém bydlení budete cítit jako doma. Specializujeme se na prodej zářivek. Vyzkoušejte naše vonné svíčky. Nabízíme kvalitní tapety pro každého. Pestrá nabídka našich sprchových koutů Vás překvapí. Nabízíme také rošty za rozumné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku