Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Dům, byt a zahrada > Prodej vybavení domů

Prodej vybavení domů

Sháníte někoho, kdo vám pomůže v oblasti Prodej vybavení domů? Přinášíme výběr firem, které vás nezklamou. Odborníci z našeho seznamu vám rádi pomohou a spolehlivě zrealizují vaše představy.

 

Prodej vybavení domů v krajích:

Tipy: Alarmy, Bytové doplňky, Dlažby, Dveře, Garážová vrata, Klimatizace, Obklady, Skříně, Zábradlí, Zakázková výroba

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Martin Břečka - M-PROFI

Naše firma se zaměřuje na prodej vybavení domů. Pokud nevíte jakou vybrat zářivku, náš ochotný personál Vám vždy poradí. Rádi s Vámi vybereme ty nejvhodnější vonné svíčky pro Váš domov. Tapety na zeď a dekorace na stěnu vám zútulní bydlení. V naší nabídce najdete i sprchové kouty. Využijte výhodné nabídky k nákupu roštů. Přijďte si k nám vybrat novou roletu dle svých představ. Pro úplné sestavení kuchyňské linky nesmíte zapomenout na příborník od naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektromont-radek

Naše firma se zabývá prodejem zboží k vybavení domů. Naše společnost při sestavování sortimentu na prodejně odebírá zboží od osvědčených tuzemských i zahraničních dodavatelů a výrobců, a současně si klade vysoké nároky na kvalitu zboží a soulad s předepsanými normami. Na našich pobočkách Vám poskytneme poradenství s výběrem správného vybavení. Sortiment prodejny naší společnosti je mezi zákazníky velmi vyhledáván pro svou kvalitu i funkční design. Jsme seriózní prodejci pro dům, byt a zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Molčan - KRBY MOLČAN

Vedeme specializovanou prodejnu s širokým sortimentem vybavení domů. Poradenství je další službou, kterou nabízíme svým klientům. Nakupte naše bytové doplňky za nízké ceny. V sortimentu dům, byt a zahrada nabízíme naším zákazníkům široký výběr zářivek. V rámci oddělení vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Pomůžeme Vám pečlivě vybrat tapety dle Vašich představ. Přicházíme s velkým výběrem sprchových koutů. Využijte výhodné nabídky k nákupu roštů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CMS, s.r.o.

Stylové vybavení do vašich domovů za super ceny. Dbáme na to, aby jméno naší společnosti bylo spojováno se seriózností. Seznamte se s nabídkou našich kvalitních prodejních služeb. Naši pracovníci Vám poskytnou kompletní servis včetně poradenství. Cílem vedení naší společnosti je zajistit sortiment na prodejně ve vysoké jakosti a funkčním designu zároveň. Nechte si od nás zpracovat návrhy pro dům i byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dekorace stěny

Naše firma prodává zboží k vybavení domů. V rámci nabídky vybavení domů prodáváme i vonné svíčky. Nabízíme luxusní tapety nejvyšší kvality od renomovaných značek. Na našich prodejnách Vám nabízíme nové kolekce luxusních sprchových koutů Vyberte si z naší bohaté nabídky různých druhů schodů. V rámci nabídky vybavení domů prodáváme i schodiště. Prodáváme rošty do postele do Vašich ložnic. Cenově dostupné rolety z našeho prodeje si zákazníci velice oblíbili. Poradíme Vám, jak vybrat ten správný příborník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Klimešová

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji vybavení domů. Přijďte a využijte naší ochoty. Pomůžeme Vám s výběrem vybavení domů, které splňuje normy. Kvalita nabízeného vybavení je u nás vždy na prvním místě. Jsme nejlepší v prodeji nábytku v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektromont-radek

Naše společnost je zárukou kvality nabízeného sortimentu prodeje vybavení domů a nevšedních cen. Se službami našeho poradenství bude váš výběr vybavení domu jednodušší. Ochotné chování našich pracovníků je pro naší společnost velmi důležité. Naši klienti u nás ocení především kvalitu poskytovaných prodejních služeb. Na naši prodejnu pečlivě vybíráme sortiment zboží, které splňuje předepsané normy. Naši zákazníci si cení jednoduchého funkčního designu našich výrobků. Znalosti v oboru prodeje vybavení domů, z náš dělají vyhledávaného odborníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Čuchta - Prodej krbů a krbových kamen

Prodáváme vybavení domů, které bude vašemu domu slušet. Funkční design je jednoduchý a elegantní. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné vzdělávání personálu tak, aby měl o našem sortimentu a jeho využití dostatek znalostí a zkušeností. V naší prodejně vybavení domů Vám ochotně poradí naši zaměstnanci. V přátelském prostředí naší prodejny vás obslouží ochotný a příjemný personál, který poskytuje i poradenství k nabízenému sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zámečnictví Kastelán

S oblastí prodeje vybavení domů máme dlouholeté zkušenosti. Poskytujeme našim zákazníkům kvalitní služby. S našimi bytovými doplňky doladíte každý interiér. Pomůžeme Vám s výběrem té nevhodnější zářivky. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku vonných svíček, stačí si jen vybrat. Správný výběr tapet zásadně ovlivní styl, design a atmosféru Vašeho interiéru. Připravili jsme Vám celou škálu sprchových koutů. Rošty vysoké kvality v cenově dostupných relacích si můžete prohlédnout a zakoupit na naší prodejně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PERFEKT KRBY, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem kompletního vybavení domů. Naše společnost se specializuje na poradenství v prodeji vybavení domů. Jsme firma, která má v oblasti vybavení domů velké znalosti. Zaměstnanci naší prodejny, kteří prodávají vybavení domů, jsou ochotni Vám s čímkoli pomoci. Nejkvalitnější vybavení domů seženete právě u nás. Jsme seriózní prodejci pro dům, byt a zahradu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku