Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej surovin a polotovarů

Prodej surovin a polotovarů

Našim klientům nabízíme inspiraci v podobě systematicky vytvořeného katalogu firem a institucí působících v oblasti Prodej surovin a polotovarů. Vybrat si to správné řešení je tak snadné.

 

Prodej surovin a polotovarů v krajích:

Tipy: Stavební materiál, Tvárnice, Cihla, Kámen, štěrk, Pohonné hmoty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FALC - KV, s.r.o.

Prodej surovin zařídíme co nejlépe pro vás. Ke každému našemu klientovi přistupujeme ochotně. Využijte znalosti našich odborníků. Potřebujete-li dřevo, obraťte se na nás. Nabízíme palubky různých druhů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pila Chmel - dřevěné dlažby

Suroviny, které nabízíme, jsou kvalitní. Nabízíme nepřekonatelný výběr zboží za výhodné ceny. Prodáváme kvalitní měkké i tvrdé dřevo. Nabízíme bohatý výběr v oblasti řeziva. Zaměřujeme se na prodej palet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Zlámal

Prodej surovin je naší specializací. Nabízíme praktické znalosti. Nabízíme nepřekonatelný výběr zboží za výhodné ceny. Na naše solidní jednání a ochotu se můžete spolehnout. Zabýváme se prodejem kvalitního řeziva z listnatých a jehličnatých stromů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sibirske drevo, s.r.o.

S prodejem surovin máme ty nejlepší zkušenosti. O vysokou kvalitu se postaráme. Nabízíme pružnost a serióznost. Nabízíme kvalitní palubkové desky za rozumnou cenu. Prodáváme kvalitní dřevěné trámy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hutní materiál Autostav–Mix s.r.o.

Prodej surovin je naší prioritou. V naší nabídce naleznete příjemné výhodné ceny. Na naše solidní jednání a ochotu se můžete spolehnout. Přesvědčte se o naší serióznosti. Naše nabídka je zaměřená na všechny druhy hutního materiálu. Nabízíme plechy různého provedení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Hruška-prodej dřeva

Suroviny nejlepších značek jsou v naší nabídce prodeje. V nákupu využijte našich znalostí. Jednání s námi je rychlé, příjemné a ochotné. Pro zimní topení si nakupte výhodně brikety u nás. Zaměřujeme se na prodej dřeva.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PÁBLOVI - Uhelné sklady a kovošrot

Přijďte si k nám vybrat ty nejlepší suroviny. Chcete-li mít v zimě teplo, kupte si palivo od nás. Zima bude za chvíli, kupte si od nás černé uhlí do kotle či kamen. Pro váš kotel nebo kamna nabízíme kvalitní koks. Pro zimní topení si nakupte výhodně brikety u nás. Zaměřujeme se na prodej dřeva. V naší nabídce stavebních materiálů najdete i písek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku