Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prodej postelí a válend

Vítejte v našem katalogu s nejucelenější databází firem působících v oblasti Prodej postelí a válend. Zde naleznete všechny důležité informace potřebné k výběru toho pravého odborníka.

Prodej postelí a válend v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Design studio Jan MEDEK

Nabízím matrace latexové, studená pěna, bultex, postele kovové, dřevěné, designové, lamelové rošty. Postele i nábytek Vám zhotovím i na zakázku. Zdravotní potíže zmírníte s našimi zdravotními polštáři. Kompletní realizace interiéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČALOUNICTVÍ-DLUHOŠ MILAN

Čalounictví- Vyrábíme a opravujeme veškerý čalouněný nábytek, matrace, postele, lamelové rošty, sedací soupravy, křesla, rozkládací pohovky..Renovujeme čalounění starožitného nábytku původními technologiemi.Čalouníme dveře a obklady stěn pro interiéry.Provádíme realizace čalouněného interiéru v bytu i interiéru společenských a veřejných prostor.Veškeré práce provádíme z velkého výběru potahových látek,koženek a kůže.Také prodáváme veškeré materiály,látky,koženky a kůži pro čalounickou výrobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Vydiolková

Prodej bytového nábytku. Nabídka obývacích stěn, sedacích souprav, kuchyňských linek, postelí a válend, křesel a matrací. Sortiment zahrnuje také pohovky, komody, skříně, stoly a židle, předsíňové stěny, sedací vaky a bytové doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku