Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej obalů

Prodej obalů

Volba naší databáze je pro vás zárukou dostatku kvalitních informací usnadňujících výběr profesionála v oblasti Prodej obalů, který odvede svou práci v nadstandardní kvalitě.

 

Prodej obalů v krajích:

Tipy: Stretch folie, Bublinková folie, Paleta, Dárkový obal, Na víno, Víkové krabice, Krabice, Bedna, Kontejner, Folie, Celofán, Karton

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ROLIMPEX, spol. s r.o.

Česká firma prodávající obaly a obalové materiály s dlouholetou tradicí. O kvalitě našich služeb svědčí vzrůstající počet zákazníků. Kromě prodeje plastových obalů nabízíme i další úpravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMPARA s.r.o.

Společnost Ampara s.r.o. se zabývá výrobou a distribucí obalových materiálů. Mezi hlavní sortiment naší společnosti patří vázací pásky – PP pásky – polypropylenové; PET pásky – polyethylen teraphalate, PES pásky – polyesterové pásky, ocelové pásky; průtažné LLDPE stretch folie (ruční a strojní), LDPE – tepelně smrštitelné folie s potiskem i transparentní, překrývací folie; potravinářské folie; bublinkové folie; lepící pásky (strojní i ruční) s možností potisku; spony; papírové ochranné rohy; sáčky a odpadové pytle. Exportní balení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku