Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky > Prodej klenotů a hodinek

Prodej klenotů a hodinek

Jste-li v koncích a nevíte si rady s výběrem vhodného odborníka na oblast Prodej klenotů a hodinek? Pak právě pro vás nabízíme naše služby v podobě přehledu organizací a firem s obsahem důležitých informací a kontaktů.

 

Prodej klenotů a hodinek v krajích:

Tipy: Snubní, Zásnubní, Zlatý, Diamantový, Platinový, Titanový, Briliantový, Výkup zlata, Oprava, Zakázková

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hodinář - Zlatník Karel Zahradník

Doménou našeho klenotnictví je prodej klenotů a hodinek. Specializujeme se i na výrobu šperků na zakázku. Specializujeme se také na prodej šperků. Naši zaměstnanci vám rádi prodají také hodiny. U nás můžete zakoupit i hodinky. Specializujeme se také na prodej stříbrných šperků. U nás si můžete pořídit i náušnice. Prodáváme i prsteny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPAZ, spol. s r.o.

Naše klenotnictví se zaměřuje na prodej klenotů a hodinek. Rádi vám pomůžeme v našem poradenství. Zabýváme se prodejem šperků z různých materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Šperk Josef Drahoňovský

V prodejnách naší firmy můžete zakoupit různé klenoty a hodinky. Naši zaměstnanci vám rádi prodají i pánské šperky a hodinky. Také snubní prsteny jsou součástí našeho sortimentu. Specializujeme se také na prodej prstenů. Nabízíme krásné náušnice. I náramky jsou součástí našeho sortimentu. Naši zaměstnanci vám rádi prodají i šperky. U nás si můžete pořídit i šperky s vltavíny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Macháčková - výroba šperků

Doménou naší společnosti je prodej klenotů a hodinek. Šperky vyrábíme i na zakázku. Zabýváme se prodejem šperků z různých materiálů. U nás si můžete pořídit také hodiny. Naši zaměstnanci vám rádi prodají i hodinky. Specializujeme se také na prodej stříbrných šperků. Zlato nejen prodáváme, ale i vykupujeme. U nás si můžete pořídit i prsteny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klenota s.r.o.

Přinášíme vám nadčasově krásné šperky, které je radost nosit každý den. V ateliéru v centru Prahy pro vás ručně vyrábíme zejména zásnubní a snubní prsteny s diamanty, náušnice a zlaté šperky s perlami nebo jedinečnými drahokamy. Vybírejte pohodlně on-line na www.klenota.cz. Naše zkušení zlatníci a zlatnice se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. S výběrem vám rádi poradíme po telefonu nebo e-mailu i osobně. Šperky vám doručíme zdarma po celé ČR, můžete si je také vyzvednout v našem pražském ateliéru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lumezi, spol. s r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej klenotů a hodinek. Naše zboží si můžete koupit také na splátky. Součástí našeho sortimentu jsou také šperky s perlami. Součástí našeho sortimentu jsou i prsteny. Specializujeme se také na prodej hodinek. U nás můžete zakoupit také šperky s jantary. Také šperky jsou součástí našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I korálky cz

Naše firma se zaměřuje na prodej klenotů a hodinek. Nabízíme překrásné prsteny různých velikostí. U nás můžete zakoupit také náušnice. Naši zaměstnanci vám rádi prodají i náramky. Specializujeme se také na prodej náhrdelníků. U nás si můžete pořídit i šperky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Světlana Dvořáková- prodej zlatých šperků

Naše firma se zabývá prodejem klenotů a hodinek. U nás si můžete pořídit také šperky. Prodáváme také hodinky. Prodáváme také překrásné stříbrné klenoty. Naši zaměstnanci vám rádi prodají také náramky. Prodáváme také prsteny. Prodáváme také ocelové šperky a hodinky. Naši zaměstnanci vám rádi prodají i snubní prsteny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Svoboda - U Aleše

Naše společnost se zaměřuje na prodej klenotů a hodinek. Jednou z našich nejvýznamnějších kvalit je seriózní chování. Našim zákazníkům umožňujeme i prodej na splátky. Naši zaměstnanci vám rádi prodají také hodinky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Zikmund - hodinář

Naše společnost se specializuje na prodej klenotů a hodinek. Seriózní chování je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Rádi vám pomůžeme v našem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku