Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Za své peníze jistě chcete dostat kvalitu. My si to uvědomujeme a proto vám přinášíme seznam ověřených institucí a firem z oblasti Praktičtí lékaři pro děti a dorost.

Praktičtí lékaři pro děti a dorost v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Schůtová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Havlíček

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Petříková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Žáková -dětský lékař

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Využijte také naše konzultace. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku