Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby > Poradenství v oblasti výživy

Poradenství v oblasti výživy

Sháníte-li odborníka na oblast Poradenství v oblasti výživy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

Poradenství v oblasti výživy v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jitka Štěpánková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Zdražilová

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Vítovcová

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Poskytneme konzultaci každému. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Hloušková - Proeko

Pokud hledáte přirozenou cestu ke zdraví, jako jsou bylinky, bylinky zpracované nanotechnologií,bylinné směsi, bylinné tinktury,zelené,ovocné,černé a jiné čaje, přírodní kosmetika, doplňky stravy, vitamíny,sirupy a další produkty, pak jste u nás správně, neboť zde máte vše pohromadě! Pokud potřebujete namíchat bylinnou směs na míru, jste tu správně.Zároveň poskytuji poradenství ke všem produktům co zde naleznete a pomohu Vám při jejich výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Žaneta Marijczuková- Poradenství

Celostní medicína a detoxikace organismu, biorezonance, jak zhubnout a zdravá výživa. Pomoc s psychikou, zlepšení sebevědomí a hledání příčiny potíží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Body help s.r.o.

Poradenská centra pro zdraví a úpravu váhy Svět zdraví Trutnov, Teplice, Kolín, Poděbrady a Chrudim. Využíváme unikátní metodu Metabolické diagnostiky KNT předního českého odborníka na výživa dr. Fořta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku