Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Banky a finanční služby > Pohledávkové a likvidační služby

Pohledávkové a likvidační služby

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Pohledávkové a likvidační služby. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Pohledávkové a likvidační služby.

 

Pohledávkové a likvidační služby v krajích:

Tipy: Právní služby, Restrukturalizace, Odkupy pohledávek, Mimosoudní řešení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

I. C. Finance Corp., s.r.o.

Odkup směnek, odkup pohledávek, vymáhání pohledávek. Odkoupíme směnky a pohledávky, pokud již nejsou předmětem exekučního řízení. Směnky a pohledávky, které není možné odkoupit, lze vzít do správy a vymáhat je. V případě vymáhání pohledávek se můžeme zabývat i komplikovanými případy. Individuální přístup ke každému zákazníkovi při řešení jeho pohledávky je samozřejmostí. Chcete-li prodat směnečnou nebo jinou pohledávku, nebo předat je do správy, zašlete úplné kopie listin, které předmět prodeje dokládají, tzn. úplnou kopii směnky, smlouvy nebo rozsudku apod. Vše stačí poslat v příloze e-mailu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CREDIT MANAGEMENT, a.s.

Jsme společnost, která se specializuje na pohledávkové služby. Svým klientům poskytujeme služby poradenství v oboru bankovních služeb. Seriózní přístup k vyřizování vašich pohledávek a likvidací je pro nás zásadní vlastností. V naší bance se setkáte pouze s ochotnými zaměstnanci. Naši zákazníci u nás oceňují diskrétnost. V případě, že potřebujete pomoci s vymáháním pohledávek, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Milan Herink

Pohledávkové služby jsou naší doménou. Naše firma je velice diskrétní. Ochotně vám poradíme. Serióznost je naše výsada. Rádi vám přinášíme možnost finanční pomoci. Jednou z našich specializací je vymáhání pohledávek, poradíme Vám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Credit Management, a.s.

Patříme k předním firmám na trhu, které poskytují pohledávkové služby. Naše firma a její tým spolehlivých odborníků zajišťují pro zákazníky i poradenství. Jsme velice ochotnou firmou v oblasti likvidací. Věnujeme se poskytování finanční pomoci. Naše firma je velice diskrétní. Ve vymáhání pohledávek patříme ke špičce na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DHfin, s.r.o.

Naše firma je jedním z největších odborníků v poskytování pohledávkových služeb na trhu. V naší bance můžete počítat s naprosto diskrétním jednáním. V naší bance se vás ujmou ochotní pracovníci. S pohledávkovými a likvidačními službami máme velké zkušenosti, které nám daly i mnoho znalostí. V přátelském prostředí naší pobočky vás obslouží seriózní a ochotný personál, který rovněž poskytne případné poradenství k nabízeným službám. Oslovte nás, pokud potřebujete finanční pomoc. Serióznost je naše výsada..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FINWAY, a.s.

Naše společnost se velmi dobře orientuje v oblasti pohledávkových služeb. Zákazníci našich poboček šetří čas i peníze a rádi využívají poradenství, které poskytují naši zaměstnanci. Naše diskrétní pohledávkové i likvidační služby jistě oceníte. Se seriózním přístupem při vyřizování vašich pohledávek a likvidací u nás můžete vždy počítat. S radostí vyřídíme veškeré pohledávky i likvidace díky svým znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAS SPURNÝ MIROSLAV

PRÁVNÍ OCHRANA VOZIDLA,FIRMY,SOUKROMÍ,KRYTÍ NÁKLADŮ NA SOUDY,SOUDNÍ POPLATKY,NÁKLADY NA EXEKUCE,ADVOKÁTI PO CELÉ EVROPĚ ZADARMO.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku