Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penziony Břeclav

Kvalitní služby a produkty získáte díky našemu unikátnímu katalogu kontaktů na osvědčené firmy a instituce, které aktivně působí v oblasti Penziony.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PENZION U KRÁLÍKŮ KURDĚJOV

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Janeček, penziony.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. K dispozici Vám je společná kuchyň. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Kazík - Ubytování u Kazíků

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bory

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Večer si u nás můžete posedět u krbu. Nabízíme vám ubytovací služby. Poskytujeme ubytování na úrovni. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Hudec - Penzion s restaurací Na Fürhaple

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleslav Komárek - Pension Falkom

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku