Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pečovatelské služby

Společně s našimi zaměstnanci jsme pro vás sestavili jedinečnou databázi firem a institucí, které spolehlivě působí v oblasti Pečovatelské služby. Nyní je vám tato databáze k dispozici. Přejeme příjemný výběr.

 

Pečovatelské služby v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dotek, z.ú.

Společnost Dotek z.ú. vznikla, aby napomáhala v důstojné péči o seniory. Cílem je vytvoření komplexní zdravotnické a sociální péče o potřebného klienta, aby mohl žít co nejdéle tam, kde se cítí být doma. Vyžaduje-li jeho situace setrvání v našem pobytovém zařízení odlehčovací služby, chceme se ubírat s našimi klienty společnou cestou tak, aby jejich smysly byly stimulovány a naše komunikace s nimi odpovídala úrovni jejich vnímání. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov - penzion pro důchodce Orlová

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková - soukromá pečovatelská služba Help

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Pajorová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Lysá nad Labem

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Ochota není u nás jen prázdný pojem. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní ošetřovatelská služba Oblastní charita Polička

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Užijte si u nás individuální přístup. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pomoc a Péče Slunečnice - Jana Vodičková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kolářová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociální pomoci Litoměřice

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Nad zdravím klientů v našem domově důchodců bdí zkušený lékař.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku