Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Opravy oděvů

Nejste-li spokojeni se službami v oblasti Opravy oděvů, určitě vám doporučujeme náš seznam profesionálů, ze kterého si vyberete k vaší plné spokojenosti.

Opravy oděvů v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

GALANTERIE - OPRAVNA ODĚVŮ Toušková

Nechte si u nás vyměnit podšívku za dostupnou cenu. Zkracování délky provádíme u pánských i dámských oděvů. Pletené výrobky u nás naleznete v různých variantách. Navrhování oděvů zabezpečujeme kvalitní službou módní návrhářky. Mezi naše zábavné tvořivé činnosti patří šití dekorativních oblečků na panenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Labašková Opravy a úpravy oděvů Most

Provádíme výměny zipů a patentů na oděvech a doplňcích, a to i kožených. Do výběru námi nabízených úprav oděvů spadá i výměna podšívky. Zkracování a rozšiřování délky i šířky provádíme u pánských i dámských oděvů. Poradíme si s nejrůznějšími úpravami a opravami oděvů, záclon a závěsů. Příjem zakázek na chemické čištění oděvů. Více na www.opravnaodevumost.cz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Bc. Ludmila Sahajová

Nabídka našeho zakázkového krejčovství zahrnuje i výměnu zipů. Při výměně podšívky klademe maximální důraz na precizní provedení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HANAR -zakázkové krejčovství

Provádím kompletní dámské a pánské krejčovské služby včetně oprav a úprav oděvů, nabízím bohatý výběr látek ze vzorníků a pro zaneprázdněné také službu "Krejčovství přijede k Vám".

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HANAR - zakázkové krejčovství

Provádím veškeré dámské a pánské krejčovské služby včetně oprav a úprav oděvů, nabízím bohatý výběr látek ze vzorníků a pro zaneprázdněné službu "Krejčovství přijede k Vám". Více na www.hanar.cz

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku