Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Písek

 

Branice - obecní úřad

Samosprávu můžete využívat i vy. Ujišťujeme Vás, že Vaše žádost bude vyřízena co nejdříve. Pro občany máme otevřeno během úředních hodin. Lidé nejvíce oceňují ochotu úředníků. Naši občané mohou využít bezplatné poradenství, které jim poskytne každý zaměstnanec příslušného odboru. Spolupracujeme v systému Czech Point..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Řecká restaurace Poseidon

Provozujeme řeckou restauraci. Nabízíme denní menu, pořádáme společenské akce. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je také rozvoz jídel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Quarter, s.r.o.

Nabízíme autodopravu různých druhů. Kvalitu naší dopravy podtrhuje komplexní znalost v tomto oboru. Oslovujeme vás s nabídkou silniční přepravy. Naší hlavní devízou je rychlost. Ochotně splníme vaše přání týkající se přepravy. Také kvalita je zárukou našich služeb. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Edvarda Beneše

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytujeme speciální poradenství. Specializujeme se na předávání nových znalostí. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Do naší družiny můžete po škole umístit vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Chumová - Obchodní a zprostředkovatelská agentura Delta

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Navštivte naše zájmové tábory. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Ciboch, mléko

Mnohaleté zkušenosti v činnosti v oblasti výroby potravin umožnily dotáhnou technologický postup při výrobě konkrétního produktu k dokonalosti. Přesvědčte se sami o kvalitě našich produktů. Zakládáme si na pečlivém zpracování v každé fázi výroby. U nás klademe maximální důraz na rychlost služeb. Naše živočišná výroba je zaměřena na produkci mléka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fantoms, s.r.o.

Náš velkoobchod zajišťuje obchody ve velkém měřítku. Vyberte si z naší bohaté nabídky hraček. Textil u nás pořídíte za výhodné ceny. Kvalitní kávu z našeho velkoobchodu vám dopřejeme za výhodnou cenu. Provozujeme velkoobchod s dřevotřískovými deskami. Nabízíme odolné nátěrové hmoty. Jsme zavedeným velkoobchodem s ochrannými prostředky. Náš velkoobchod nabízí ztaké nejnovější módní trendy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beston

Námi provozovaný velkoobchod není primárně určen pro koncového spotřebitele (domácnosti, jednotlivé osoby). Ochotně vyhovíme Vašim požadavkům. Uspokojíme zákazníky, kterým záleží na rychlosti komunikace a dodávky. Splňujeme normy dle platné legislativy. Můžete se vždy spolehnout na kvalitu našeho zboží. Prohlédněte si naši pestrou nabídku kvalitního textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kotašková, dekorace.

V naší pestré nabídce služeb také najdete výrobu dekorací. Přicházíme s širokými odbornými znalostmi našeho zboží. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu dárkového zboží. Na naši ochotu vůči klientům se můžete vždy spolehnout. Prodáváme také spolehlivé reklamní dárkové zboží. Kvalitní designové doplňky jsou také součástí naší nabídky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku