Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Plzeň-město

 

Pizza Májovka

Provozování baru bude díky nám snadné. Rádi budete vzpomínat na chvíle strávené u nás v příjemném prostředí. Přijďte nasát atmosféru pravého baru a vychutnejte si výborné míchané nápoje. Přijďte si k nám s přáteli zahrát šipky. Nabízíme výborné, ledově chlazené pivo a další nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní kancelář Jadran - Dovolená v zahraničí

Pobočka naší společnosti nabízí komplexní služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Sázíme v první řadě na serioznost. Zprostředkováváme naučné školní zájezdy a výlety. Na našich víkendových pobytech zažijete krásné chvíle. Využijte našich výhodných cen a zakupte si u nás letní dovolenou do nejrůznějších zemí světa. Využijte výhod spojených s možností nechat si sestavit našimi zaměstnanci dovolenou na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 4710 Saturn 1

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto Stupka

Naše firma zabezpečuje veškerou autodopravu. Preferujeme způsoby přepravy, při kterých je kladen velký důraz na rychlost. Kvalitu klienti ocení. Ve znalostech nemáme konkurenci. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivost a kvalitu při zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Jsme jedničkou na trhu v oblasti kontejnerové přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Plzeň 1

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek ATAN

Zabýváme se realizací interiérů bytových, restauračních a hotelových a prodejem nábytku (židle, stoly, lavice) tuzemských i zahraničních výrobců. Prodáváme i konferenční a restaurační stoly, polo křesla, kuchyňské, jídelní, barové i dětské židle a stoly a dřevěné a kovové věšáky. Provozujeme rovněž zakázkovou výroba nábytku - i zahradního.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krystal - Zdravotnické sdružení a spolek

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Přijďte na některá naše setkávání. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek Kůsová

Prodáváme sedací soupravy, kožené sedačky a kožené postele. Rohové i rozkládací a kožené sedací soupravy. Nabízíme levné sedačky a kvalitní sedací soupravy - látkové, do tvaru U. Nábytek z masivu, masivní jídelní stoly, moderní židle, kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

inkasta, s.r.o.

Nabízíme prodej stavebnin v rámci veškerých potřeb pro dům, byt a zahradu. Nabízíme kvalitní stavebniny. Jsme firma zaměřená na prodej stavebnin, která zprostředkuje rychlé dodání zboží. Našim zákazníkům můžeme poskytnout vysokou úroveň poradenství o nabízeném sortimentu, neboť naši zaměstnanci si neustále doplňují jeho znalost a informace o něm. Svým zákazníkům nabízíme služeb poradenství. Hledáte-li kvalitní dlažby za odpovídající ceny, přijďte si prohlédnout naší nabídku k nám na prodejnu. Nabízíme šikoký sortiment obkladů od předních českých i světových výrobců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Porsche Plzeň - Borská pole

Autorizovaný prodej automobilů v příjemném prostředí najdete v naší firmě. V silné konkurenci vynikají naše znalosti a kvalita služeb. U nás si můžete pořídit kvalitní vozy za dobré ceny. Připravili jsme pro vás seriozní nabídku za výjimečné ceny. Vše pro Vaše auto pod jednou střechou - využijte nabídky prodeje autodílů v našem autobazaru. Neváhejte také využít nabídky servisu zboží z našeho obchodu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku