Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mělník

 

ZŠ Neratovice, 28. října

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Z naší základní školy mají děti velkou šanci u přijímaček na střední školu. Zkušení zaměstnanci naší jídelny vaří zdravě a chutně. Využijte služby naší družiny. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Stadion

Nabídka jídel a specialit domácí kuchyně. Možnost pořádání školení či soukromých i firemních akcí. Kapacita je 48 míst u stolu, další místa jsou v salonku s krbem, kde je 35 míst u stolu. V letní sezóně je možnost posezení na venkovní terase se 40 místy. Možnost zapůjčení grilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aquaservis Mělník, s.r.o.

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Zajišťujeme služby spojené se zemědělskými komoditami. Z nabídky různých druhů ponožek si jistě vyberete. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem materiálu pro vodoinstalaci. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu s dřevotřískovými deskami. Svým zákazníkům můžeme nabídnout i hračky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chemos CZ, s.r.o.

U naší společnosti provádíme výrobu drogerie a chemie. Každou objednávku ochotně vyřídíme. Díky svým znalostem vám naši odborníci vždy skvěle poradí. Objednávky vyřídíme rychleji, než se nadějete. U nás najdete pouze kvalitní produkty. Specializujeme se na profesionální výrobu chemikálií..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Hajny-Hezmo

Naší hlavní činností je prodej vybavení domů za výhodné ceny. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od naší společnosti. Ochota pomoci každému zákazníkovi je samozřejmostí. Při návštěvě naší prodejny vybavení domů Vám jsou k dispozici naši seriozní zaměstnanci. Naše bohaté znalosti v prodeji vybavení domů, z nás dělají specialistu. Kvalitní alarmy dodává naše firma. Vybavte svůj dům našimi centrálními vysavači..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Family

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro uchování vašich potravin můžete využívat také naší lednice. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Došek - Prodej počítačových komponent

Nabízíme kvalitní služby v oblasti výpočetní techniky. Jsme dodavatelem kvalitních služeb z oblasti prodeje výpočetní techniky. Využijte našich znalostí a vyžádejte si odborné poradenství. Naše společnost se zabývá prodejem tiskáren. V rámci našich služeb nabízíme prodej výpočetní techniky. V naší nabídce naleznete jak pasivní, tak i aktivní síťové prvky. Pokladní systém od nás snadno nainstalujete i vy. Jsme specialisté na odvirování výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp SK Mšeno

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Rezervujte si včas pronájem některého z našich obytných přívěsů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FM interier

Realizujeme výrobu nábytku různých materiálů. Zařídíme vše, co je potřeba k vybavení vaší ložnice. Nechte se vyrobit šatnu v moderním stylu. Zařiďte dětský pokoj podle představ vašeho dítěte. Pořiďte si skříně z naší výhodné nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku