Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vsetín

 

JOKRATOUR - Ing. Josef Kramoliš

Naše ochota vám zpříjemní den. V nabídce jsou pobytové a poznávací last minute zájezdy. Nabízíme víkendové pobyty v mnoha destinacích. Svým klientům také připravíme kvalitní pobytové zájezdy. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů. Nákupem last minute zájezdu z naší nabídky získáte výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katastrální pracoviště Valašské Meziříčí Katastrální úřad pro Zlínský kraj

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi žádostmi. Náš státní úřad je velice ochotný. Všem občanům nabízíme možnost poradenství. Vyřizujeme různé žádosti v oblasti státní organizace. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. Jednotlivé odbory našeho státního úřadu můžete navštívit během úředních hodin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U splavu

Provozování baru je s námi zábava. V naší nabídce naleznete také teplé alkoholické nápoje. Nabízíme široký výběr nealkoholických nápojů. Pro naše hosty jsme připravili velký sortiment nápojů, příjemné prostředí a k dispozici zde máme i kulečník. U nás si můžete jen tak popovídat s přáteli nebo si zahrát šipky. Přijďte do naší restaurace ochutnat vybrané speciality našeho mistra kuchyně. Přijďte na naši diskotéku zavzpomínat na hity 80 a 90 let. Připravili jsme pro vás stolní fotbal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Svoboda-služby autobusové dopravy

I pro vás jsou připraveny služby naší autodopravy. Nabízíme možnost autobusové dopravy na zakázku. Přinášíme také služby autobusové dopravy a přepravy. Naše firma se zaměřuje na mezinárodní dopravu. Zaručujeme kvalitní vnitrostátní přepravu. Neváhejte využít možnosti dopravy na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Pomůžeme vám nabýt nové znalosti, kterými oslníte své okolí. S úrovní serioznosti naší školy budete spokojeni. Výsadou naší vzdělávací instituce je nadstandardní kvalita poskytovaného vzdělání, a současně i nabídka poradenství od kvalifikovaného personálu. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností. Staňte se skvělým fotografem díky naší instituci. Otevřeli jsme pro vás také bohatou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Juřica

Jsme firma, která dbá na spolehlivost při autodopravě. Naše společnost poskytuje zákazníkům služby spojené s dopravou a přepravou, dbá na rychlost vyřízení zakázek a dodržování sjednaných termínů. Zajistíme Vám kvalitní dopravní služby. Přepravním službám se věnujeme s ochotou a vstřícností. Serioznost je naší vizitkou. Naše nabídka zahrnuje silniční přepravu dopravu. Získali jsme bohaté znalosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Kožuszník - Ubytovna Na hřišti

Poskytujeme kvalitní ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Vašíček-Výroba školního nábytku

Výroba nábytku u nás probíhá v moderních provozech. Vyznačujeme se kvalitou služeb a ochotou našich pracovníků. Na trhu vynikáme rychlostí poskytovaných služeb. Portfolio našich služeb zahrnuje samozřejmě také poradenství. V naší nabídce naleznete pouze produkty vyznačující se vysokou kvalitou. Svěřte se do rukou opravdových odborníků s mnohaletými znalostmi. Naše společnost se řadí k nejlepším, co se týče pečlivosti zpracování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MEJLA PRODUCTION Milan Basel

Prodejna naší společnosti nabízí široký výběr elektrospotřebičů, výhodné ceny a další služby spojené s prodejem. Naše spotřebiče splňují požadavky českých technických norem. Zprostředkujeme Vám spotřební elektroniku k Vaší spokojenosti. Co největší kvalitu snímků zajistí námi prodáváné přístroje digitální fotografické techniky. Podrobné informace o spotřební elektronice najdete v naší prodejně nebo na stránkách výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Car ok STK, s.r.o.

Budeme rádi, když se podíváte na naši nabídku v oblasti auto-moto. Vybírat můžete ze široké nabídky levných autodílů. Naše firma se soustředí na prodej použitích náhradních dílů. V případě jakéhokoliv problému s pneumatikou kontaktujte náš pneuservis. Skvělé ceny naší kvalitní autokosmetiky vás inspirují k nákupu. Mimo jiné služby a zboží nabízíme k prodeji také motorovou naftu. Rádi bychom se pochlubili naší novou služnou, kterou je provoz mycí linky. Potřebujete zajistit dovoz motorové nafty, obraťte se na nás, disponujeme vlastní cisternou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku