Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karviná

 

Magistrát města Havířov - Odbor životního prostředí

Máme pro vás připraveny služby v rámci naší samosprávy. V oblasti samosprávy se na nás neváhejte obrátit ohledně poradenství. Náš úřad nabízí pomoc s vyřizováním žádostí. Úřad je otevřen během úředních hodin tak, aby si pracující lidí snáze stihli v klidu vyřídit své záležitosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČSAD Havířov, a.s.

Naším cílem je zajistit klientům komfortní dovolenou a bez starostí. V naší cestování kanceláři jsme pojištěni dle zákona. Znalosti, které máme, uplatňujeme v každodenní práci. Ochotu nabídnout to nejlepší Vám můžeme slíbit. Serióznost služeb je pro nás zásadní. Našim klientům zajistíme zejména kvalitu cestovních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CK Vesna Tours - Apartmány Chorvatsko

Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. Cestovní kancelář nabízí relaxační i aktivní víkendové pobyty. Vybereme Vám ten nejlepší last minute pobyt. Využijte first minute nabídku naší pobočky a zakupte si exotickou dovolenou. Jedinečné zážitky prožijete na letní dovolené od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace a bowling Magnolie

Provozujeme restauraci s bowlingem o celkové kapacitě 118 míst. Nabízíme teplá jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici připojení k Wi-Fi, nekuřácká část s kapacitou 44 osob. Možnost pořádání oslav, rautů, křtin, promocí nebo svateb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě

Smyslem naší instituce je ochrana zdraví. Naši specialisté vystupují vždy seriozně a bez předsudků. Naše instituce se orientuje na poskytování poradenství. Zaměřujeme se na poskytování rychlé zdravotnické pomoci. Provádíme státní zdravotní dozor nad výrobou a prodejem potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

mmtuning auto, s.r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto zahrnuje mnoho produktů. V naší autoškole máte nyní možnost využít kurz autoškoly na splátky. Samoživitelky mohou využitím našich služeb získat zajímavé slevy. Naše společnost se specializuje na prodej levných autodílů. Naše firma se zabývá také prodejem použitých náhradních dílů. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je priorita našeho pneuservisu. Skvělé ceny naší kvalitní autokosmetiky vás inspirují k nákupu. Naše firma prodává také motorovou naftu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ami, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá velkoobchodem. Dohlížíme na to, aby naše zboží bylo kvalitní. Ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům je u nás zaručena. Naši zaměstnanci oplývají znalostí kompletního sortimentu zboží. V rámci velkoobchodu najdete u nás i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B2B Partner, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní provoz velkoobchodu. Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou kvalitního zboží. Nabízíme pestrý sortiment hraček. Poskytujeme velkou nabídku dřevotřískových desek. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. Nabízíme vám služby našeho velkoobchodu v oblasti nářadí. Neváhejte využít služeb našeho velkoobchodu s ochrannými prostředky. Zabýváme se prodejem spotřebního materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Kudláček

Prodej aut námi zprostředkovaný je tím nejlepším, co v České republice najdete. Kupte si automobil u nás a pocítíte kvalitu na vlastní kůži. Pomůžeme vám vybrat auto-moto zboží za dobré ceny. Není pro nás nic snažšího než prodej autoelektriky. Mimo jiné nabízíme i prodej autoelektroniky. Nakupte u nás, protože v prodeji potřeb pro motoristické sporty máme nejlepší ceny. Ať jste majitelem jakékoli značky vozu, u nás nakoupíte vše, co potřebujete. Naše kvalitní zboží z oblasti auto-moto můžete zakoupit i v našem přehledném e-shopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interion.cz

Na e-shopu najdete bytový, kancelářský, sedací, rustikální a zahradní nábytek. Nabízíme skříně, postele, kuchyňské linky, sedací soupravy, ložnice, křesla, židle i kancelářské, sedačky, stoly, konferenční stolky, komody, kontejnery a nábytkové sestavy. Dodáváme nábytek od prověřených dodavatelů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku