Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Praha-západ

 

Jiří Fuchs - Agentura CI-5

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolfinea - sdružení pro umělecká řemesla

Připravujeme sociální pomoc. Poskytujeme pomoc pro mládež. Pořádáme zajímavé kurzy. Pro kvalitně strávený volný čas nabízíme pestrou nabídku kroužků. Využijte naši nabídku na zajímavé volnočasové aktivity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I H L Transport, v.o.s.

Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti autodopravy. Poskytujeme silniční servis. Poskytneme Vám služby v oblasti námořní dopravy a přepravy. Věnujeme se také službám v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Naše kamionová přeprava je nejlepší na trhu. Pro naše zákazníky máme připraveny služby mezinárodní dopravy. V rámci našich služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost. Naše kontejnerová přeprava je nejlepší na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svelbl Josef - Autokemp Ždáň

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Náš kemp nabízí pohodlné ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LincolnCar

Naší prioritou je prodej kvalitních aut. Naši zaměstnanci vám vždy ochotně pomohou. Přijďte si vybrat z naší nabídky kvalitních vozů. Od ostatních prodejců vozidel se snažíme lišit hlavně seriózností. Výhodných cen našich auto-moto produktů můžete využít kdykoli. Rádi uplatníme své znalosti z oblasti auto-moto ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Kříž - Candleart

Naše společnost se specializuje na výrobu drogerie a chemie. Kontaktujte naši firmu, pokud očekáváte seriózní jednání. Mezi naše služby patří výroba čistících prostředků. Nabízíme velké množství výrobků z kvalitního vosku. V oblasti výroby pracích prostředků jsme opravdoví profesionálové. Realizujeme výrobu nepřeberného množství svíček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEW-EURODRIVE CZ, s.r.o.

S nabídkou naší firmy v oblasti auto moto budete jistě spokojeni. U nás získáte perfektní služby za dobrou cenu. Naši zaměstnanci mají opravdu pozoruhodné znalosti o různých typech aut. Naši firmu na auto-moto služby si jistě oblíbíte. Naše firma dbá na poskytování seriozních auto-moto služeb. Moderní provedení bude pro vás přínosem. Nabízíme vám profesionální a odborné jednání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kozojed - Řeznictví - Uzenářství

Využijte našich bohatých znalostí z oboru činnosti v oblasti výroby potravin. Rádi vám zajistíme výrobu širokého sortimentu zákusků pro každou příležitost. Naše firma se specializuje na výrobu masa, Naše firma má bohaté zkušenosti s výrobou tradičních uzenin. Zajišťujeme výrobu chutných hranolků. Pro naše zákazníky zajišťujeme produkci kvalitního medu. Nabízíme celou řadu kvalitních potravinových doplňků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maso Jiko

Dlouholetá činnost v oblasti výroby potravin nám přinesla mnoho zkušeností. Vyzkoušejte si sami rychlost našich služeb. U nás zakoupíte pouze kvalitní výrobky. Znalosti o fyziologii výživy se projevily také v naší výrobě potravin. Při výrobě masa zajišťujeme špičkovou kvalitu. U nás dbáme na prvotřídní kvalitu uzenin. Rádi vám vyrobíme kvalitní šunku podle nejlepší receptury..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ECLISSE ČR

Jsme renomovanou společností v oblasti prodeje stavebnin. Znalost z nás činí odborníky. Ochotu považujeme za samozřejmou součást prodeje. Poradenství využívají naši klienti stále častěji. Nabídneme Vám ty nejvhodnější dveře podle Vašich představ. Pro suchou výstavbu nabízíme sádrokarton..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku