Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vyškov

 

Orel jednota Vyškov

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Vyškov

Naše nezisková organizace směřuje humanitární pomoc do různých zemí. Využijte i možnosti poradenství. Získané finanční zdroje poskytují našim prostřednictvím lidem pomoc v nouzi Naše organizace se zabývá poradními setkáními. Připravujeme program pro seniory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boháček sport

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Stabilnímu postavení na trhu vděčíme především naší serióznosti. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Rádi vám poskytneme bezplatné poradenství. Naší předností je rychlost dodání požadovaného zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Hrbek-Prodej tepelné techniky pro bydlení

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů a bytů. Se službami našeho poradenství bude váš výběr vybavení domu jednodušší. Naše společnost spolupracujeme pouze s osvědčenými tuzemskými i zahraničními dodavateli a výrobci tak, aby zajistila sortiment na prodejně v prvotřídní kvalitě. Vybavte si svůj dům keramickými výrobky. Zaměřili jsme se na prodej cenově dostupného kvalitního nábytku. Nabízíme různé typy sprchových koutů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Minx

Naše firma nabízí zákazníkům prodej kompletního vybavení domů. Přicházíme vždy s kvalitou. Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství v oblasti vybavení domů. V rámci sortimentu vybavení domů nabízíme i keramiku. Na příborníky z našeho oddělení vybavení domů se můžete spolehnout. Kupte si u nás výhodně novou roletu. V našem ráji postelových roštů si vybere opravdu každý. V našem oddělení vybavení domů najdete i sprchové kouty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Gregor - LESNA

U naší firmy se zaměřujeme na výrobu drogerie a chemie. Ochotně vyplníme všechna vaše přání. Snažíme se o co největší rychlost při vyřizování objednávek. Naši zaměstnanci jsou díky svým znalostem považováni za odborníky ve své profesi. Realizujeme výrobu nepřeberného množství svíček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KORČIÁN, s.r.o.

Rádi vám pomůžeme s činností v oblasti výroby potravin. Ochotný personál je naší vizitkou. U naší firmy klademe důraz na serioznost. Naše firma se specializuje na výrobu masa, Vyberte si u nás z nabídky čerstvých uzenin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Hrbek

Naše firma se zaměřuje na prodej vybavení domů. Zákazníci ušetří čas i peníze nákupem na naší prodejně a využitím možnosti poradenství od našeho personálu. Současně s kvalitním sortimentem u nás naleznete i ochotný a příjemně vystupující personál. Dokážeme Vám zprostředkovat ty nejlepší vodovodní baterie. Zabýváme se prodejem keramiky. Nabízíme také nákup nářadí za výhodných podmínek. Kupte si naše sprchové kouty, protože jsou nejkvalitnější na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Lebeda

Jsme vašim spolehlivým partnerem v oblasti prodeje elektrospotřebičů. Každému poskytujeme maximálně seriózní přístup, který mu usnadní nákup. Na náš servis spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Využijte naše služby v oblasti montáže elektroniky. Díky našemu satelitu můžete sledovat spoustu televizních kanálů. Jsme odborníky na zabezpečovací systémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marek Žák - Slovnaft

Působíme na trhu s automobily jako prodejce již řadu let. Kvalita je pro naši firmu rozhodující. V naší prodejně máme širokou nabídku autoelektriky. Prodáváme různou autoelektroniku za velmi výhodné ceny. Zaměřujeme se na prodej potřeb pro motoristické sporty. Nabízíme domácí i ostatní značky automobilů. Na splátky u nás můžete koupit nový vůz opravdu výhodně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku