Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Šumperk

 

Charita Zábřeh - Centrum Oáza

Činnost naší organizace se zaměřuje na humanitární pomoc. Pokud jste se dostali do svízelné situace, naše instituce vám může pomoci v nouzi. Naše instituce se snaží o maximální serióznost. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Naše nezisková organizace je velice ochotná. Jsme humanitární organizace, která pořádá setkávání pro poskytování rady potřebným..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Ruda nad Moravou

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duhová Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Zařízený dětský koutek umožňuje strávit u nás hodnotný čas s celou rodinou. Na náš zelený čaj se budete s chutí vracet!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata pod Klínem

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici gril. Neváhejte se ubytovat v naší chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORTEX - AGS, a.s.

Na našich prodejnách naleznete výrobky pro vybavení vašeho domu. Naším heslem je seriózní a rychlá komunikace směrem k zákazníkům. Náš veškerý sortiment splňuje všechny patřičné normy. Naše společnost disponuje velkou ochotou při prodeji vybavení domů. Kvalita je naší značkou. Disponujeme znalostmi v oblasti vybavení domů. V rámci oddělení vybavení domů nabízíme i prodej nábytku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Horník - Rekreační středisko Krystal

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské dekorace - LUNAMI - Jana Purová

Pro ty, jež omrzela fádnost bílých či jednobarevných stěn, pro ty, jež nepatří právě mezi šikovné a nadané kreslíře nebo pro ty, kteří by rádi během několika málo minut a bez velkého nepořádku ozdobili své zdi či nábytek pěkným a neotřelým motivem samolepek, jsme připravili inspiraci a nabídku samolepících dekorací v ucelených kolekcích. Samolepky lze použít samostatně jako dominantní prvek či vzájemnou kombinací nálepek dle vlastního vkusu a fantezie vytvořit jedinečné a strhující nástěnné obrazy. Během několika minut můžete změnit interiér nejen dětského pokoje, samolepky jsou vhodné i do obývacích pokojů, vstupních hal, ložnic, kanceláří, mateřských školek, škol a dětských center, čekáren ordinací u lékaře, společenských místností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MIJA-THERM, s.r.o.

Jsme specializovaný obchod zaměřující se na prodej vybavení domů. V přátelském prostředí naší prodejny vás obslouží ochotný a příjemný personál, který poskytuje i poradenství k nabízenému sortimentu. Přijďte si k nám prohlédnout náš kvalitní sortiment včetně dveří ještě dnes. Dokážeme Vám vybrat to nejvhodnější kování dle Vašich potřeb. Jsme specialisté na schodiště. Pořiďte si u nás výhodně kvalitní zábradlí. Naší specializací je i prodej zárubní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Libuše Jirschová - Penzion Eva

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Naše ubytování se vyznačuje velkou čistotou. Můžete si vybrat také ubytování v apartmánu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku