Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Louny

 

Dětský domov, ZŠ a Střední škola Žatec

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ a SŠ Žatec - Školní jídelna

Naší činností je provozování jídelny. V našem stravovacím zařízení si na jídle pochutnáte po celý den. Výživově vyvážená jídla vytvořená v naší jídelně vám dodají všechny potřebné a nezbytné živiny. K dispozici je také možnost stravování ve školní jídelně. V naší jídelně vaříme převážně pro studenty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov Žatec

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Vedení naší vzdělávací instituce se zaměřilo na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání, a současně i na dostatek vyškolených zaměstnanců. Seriózní přístup je pro nás součástí vzdělávání. Klademe důraz na odborné znalosti všech našich pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hruška,odtahová služba

Nabízíme bezproblémovou autodopravu za rozumné ceny. Jednání se zákazníkem a ochota našich zaměstnanců se nedá s nikým porovnávat. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oboru dopravy. Nabízíme cenově dostupnou rychlou přepravu a dopravu. Využijte u nás také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CA Eliška

Dáváme si záležet na ochotě našich zaměstnanců při prodeji cestovních zájezdů. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Odpočiňte si od všedních starostí při některém z našich víkendových pobytů. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní pobytové zájezdy. Nabídneme Vám letní pobyt podle Vašich požadavků. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší pobyt pro seniory. Nabídneme Vám pobyt u moře podle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SBĚRNÉ SUROVINY Emil ONDO

Naše autodoprava představuje spolehlivé služby pro každého. Jsme opravdu výborní znalci v oblasti dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy víme, jak je rychlost důležitá. V naší společnosti dbáme na kvalitu a spokojenost zákazníka. Na naši silniční autodopravu a spolehlivé řidiče se můžete vždy spolehnout. Ochotně vám zajistíme přepravu. V naší společnosti se setkáte pouze se seriozním jednáním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Klíma - Dodávková autodoprava

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší společnosti. Vysoká rychlost doručení. Jsme opravdu výborní znalci v oblasti dopravy a přepravy. Využijte u nás služeb mezinárodní dopravy a přepravy. Naše firma patří ke špičce na trhu v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto Hubáček

V prodeji aut jsou naši prodejci velmi ceněni. Rychlost pomoci každému zákazníkovi při nákupu zboží z oboru auto-moto je pro nás samozřejmá. Při prodeji zboží jednáme vždy seriozně. Garantujeme vám své odborné znalosti zboží v oblasti auto-moto potřeb. U našich prodejců si vždy zakládáme na ochotě. Prodejci naší společnosti ctí pouze kvalitu. Dovoz automobilů od nás je pro vás záruka spolehlivosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cobet plus, s.r.o.

Výroba a dovoz značkových pánských ochran.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Irman Cz, s.r.o.

V našem velkoobchodě vám nabízíme velký výběr. Příjemný nákup u nás vám zajistí ochota našich zaměstnanců. Naši zaměstnanci oplývají znalostí kompletního sortimentu zboží. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. V rámci velkoobchodu nabízíme poradenství. Vyberte si u nás z nabídky kvalitního textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku