Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Teplice

 

Roman Klihavec - ASSIST

Naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch si zákazníci velice oblíbili. Přinášíme také možnost pobytů u moře. Víme jaká jsou přání a požadavky našich malých klientů, nabízíme atraktivní zájezdy a dovolené pro děti a jejich rodiče do nejrůznějších destinací. Chcete-li strávit prodloužený víkend v zahraničí, přijďte si prohlédnout naší nabídku eurovíkendů. Nabízíme letenky od různých společností. Dopřejte si klidnou dovolenou s naším cestovním pojištěním. Nabízíme super first minute zájezdy za velmi výhodné ceny. Nepropásněte naše úžasné last minute nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační a turistické centrum

Naše služby turistům jistě oceníte. Veškerá komunikace s námi může probíhat v cizích jazycích, takže i v němčině. Poskytujeme služby pro anglicky mluvící klientelu. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Díky nám můžete zjistit potřebné informace i v ruštině. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. Nabízíme francouzské překlady. Pořádáme výlety na zajímavá místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krupka - městský úřad

Výkon veřejné správy přeneseně vykonává naše samospráva. Na náš obecní úřad se můžete spolehnout. Přihlaste sebe i své děti na oddělení evidence obyvatel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrob - městský úřad

Naše samospráva se pečlivě stará o vodárenskou infrastrukturu. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním žádostí. Využijte u nás i možnosti poradenství. Obecní knihovna ráda půjčí knížky všem věkovým kategoriím. Každý se může jednou ocitnout v tíživé životní situaci, proto tu jsou naše sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASSIST - your way, s.r.o.

Cestovní kancelář nabízí mnoho víkendových pobytů pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Naši zákazníci si velmi oblíbili širokou nabídku pobytových zájezdů. Naše poznávací zájezdy jsou nejlepší na trhu. Přicházíme také s bohatou nabídkou sportovních pobytů. Nakupte letenky rychleji než jinde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro záchranu hradu Kostomlaty

Pro naše klienty zajistíme kvalitní sociální pomoc. Naše práce vyžaduje vcítění se do potřeb lidí a ochotu jim pomoci. Při spolupráci s ostatními institucemi máme prostor pro výměnu zkušeností a pro vzájemné setkávání. Jestliže hledáte způsob, jak využít volný čas, vyberte si z naší široké nabídky kroužků. Zabýváme se také organizování volnočasových aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOMINICTVÍ Pokorný - Fictum s.r.o.

Jsme úzce zaměřeni na prodej interiérového vybavení domů. Specializujeme se na prodej zaručeně kvalitního zboží. Naše společnost se Vám zaručí za své znalosti v oblasti vybavení domů. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej vybavení domů na trhu. V naší nabídce máme sortiment nejrůznějšího kování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KSK - BELT, a.s.

Jednou z našich činností je také výroba dětských potřeb. Vyrábíme kvalitní dětské potřeby. Zabýváme se rychlou a kvalitní výrobou dětských potřeb. Vyrábíme dětské potřeby s dokonalou znalostí výrobního procesu. S našimi zákazníky jednáme vždy seriozně. Poradenství je naší specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Maruška - Base

Našim klientům nabízíme k prodeji široký sortiment vybavení domů. Nabízíme vám naše bohaté znalosti. Správný bytový doplněk s Vaším interiérem udělá hotové zázraky. Máme pro Vás připravenou širokou nabídku zářivek, stačí si jen vybrat. Na našich prodejnách si určitě vyberte vonnou svíčku, která promění Vaše bydlení v oázu. Vyberte si ze širokého sortimentu tapet. Naše bohatá nabídka sprchových koutů Vás ohromí. Na naše rošty do postele ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Mrha, ubytovací služby

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku