Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chomutov

 

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s., Okresní organizace SPMP ČR v Chomutově

Naše nezisková organizace se zabývá poskytováním sociální pomoci. Jednou z našich služeb je také pomoc v nouzi. Ověřené a seriózní jednání našich pracovníků je zárukou účelného využití získaných finančních prostředků. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Pořádáme vzájemná setkávání. Jsme Vám k dispozici v oblasti humanitárního poradenství. U nás budou děti šťastné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Max

Provozujeme restauraci s kapacitou 60 osob. Nabízíme teplou a studenou kuchyni či alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici je krytá terasa nebo krb. K dispozici je také kavárna s nabídkou kávy, čajů a moučníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ULIMEX, spol. s r.o.

Našim zákazníkům nabízíme k prodeji vybavení domů. Sortiment prodejny naší společnosti doporučují odborníci pro svůj moderní a funkční design. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu vybavení domu spolehnout. Zákazníci na nás oceňují spolehlivost, serióznost a vysokou úroveň poskytovaných služeb. Na našich pobočkách Vám poskytneme poradenství ohledně vybavení domu. Prodáváme pouze výrobky, které splňují ty nejpřísnější normy. Ochota je u nás garantována..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hlinovský - Prodej registračních pokladen

Široký sortiment prodejny naší společnosti, která mimo jiné nabízí i vybavení pro kancelář a obchod, dává zákazníkům velkou možnost výběru. Součástí rozmanitého sortimentu prodeje v našem obchodě je i bankovní technika. Na našich prodejnách naleznete pouze nejkvalitnější kopírovací techniku a faxy. Jsme prodejci projekční techniky renomovaných výrobců. V nabídce prodeje je spolehlivá skartovací technika. Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářské a obchodní techniky. Poskytujeme služby v oblasti servisu kancelářské a obchodní techniky. Naši zaměstnanci pro vás připravili zajímavou nabídku spotřebního materiálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O & K, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu obalů. Poskytnout vám správné poradenství je pro nás priorita. Neustále pracujeme na zkvalitnění našich výrobků pro vaši spokojenost. Naši věrní zákazníci potvrzující serioznost a odbornost naši firmy. Rychlost vyřízení objednávky u nás vás jistě mile překvapí. Známe-li vaše výrobky, vyrobíme snadněji kvalitní obal. Ochotní a spokojení zaměstnanci jsou jednou z nejdůležitějších aspektů naší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michael Riedel, Transformatoren, s.r.o. - Výroba elektrosoučástek

Naše společnost uplatňuje ve výrobě v oblasti elektro moderní technologie. Nabízíme poctivou výrobu elektro zboží s kvalitními výslednými produkty. Zajistíme vám spolehlivé držáky. Naše společnost je zaměřena na výrobu transformátorů. Naše činnost spočívá především ve výrobě elektrosoučástek. Zajišťujeme servis a opravy průmyslové elektroniky. Konečně kvalitní výroba dostupná pro všechny. Sousředíme se na výrobu výpočetní komunikační techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinotéka ve Zborovské

Zabýváme se nabídkou kvalitních vín. Navštivte naši vinárnu a pochutnejte si na výborném víně a občerstvení. Na našem nápojovém lístku najdete alkoholické nápoje. Pokud nemůžete alkohol, máme pro vás i nealko. Vyzkoušejte také naše kuřácké prostory. Naši hosté mohou využít nekuřáckých prostor. Prodáváme i lahvové víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Medvídek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku