Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Česká Lípa

 

Bogi chráněná dílna

Hlavním posláním naší instituce je zajišťování humanitární pomoci. Každý problém se snažíme ochotně vyřešit. Nabízíme upřímnou pomoc v nouzi. Využijte našich služeb, pokud potřebujete poradenství v humanitární oblasti. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Týkal - Skupinové zájezdy

Kvalitní služby poskytneme každému. Své služby jsme pojistili dle zákona. Zorganizujeme pro vás bezstarostnou dovolenou, na kterou budete rádi dlouho vzpomínat. Školní zájezdy a výlety organizujeme pravidelně. Atraktivní víkendové pobyty jsou teď u nás za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékařská knihovna Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. Naše instituce přináší možnost vzdělávání vyškolenými zaměstnanci. Ze seriózního přístupu v rámci naší instituce budete opravdu maximálně nadšení. Naše instituce se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Naši vyučující vám rádi předají své znalosti. Naši čtenáři oceňují nepřeberné množství titulů a mnoho výhod spojených s členstvím v naší knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Safe travel, s.r.o.

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. Ochotně vám vytvoříme tu nejlepší nabídku. Poskytujeme také spolehlivou autobusovou dopravu. Naše firma se zabývá autobusovou přepravou. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Mezinárodní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Vnitrostátní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Poskytujeme dopravu na zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie Dubá

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Lázeňský vrch

Poradíme Vám, jak na provozování hotelové restaurace. Obsluha naší hotelové restaurace Vám pomůže vybrat ten správný nápoj. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. Pečlivě pro vás vybíráme jídla do našeho jídelníčku. V naší hotelové restauraci je příjemné prostředí samozřejmostí. Přijďte k nám posedět u dobrého vína. Přijďte si posedět do restaurace našeho hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní agrární komora Česká Lípa

Každý člen je vítán do našeho sdružení. U naší společnosti najdete členy, kteří Vám rádi poradí. Naše hospodářská instituce je naprosto seriózní a můžete se na nás spolehnout. Naše hospodářská instituce poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše hospodářská instituce je ta pravá, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Herbst

Naše oddělení prodeje komunikační techniky, Vám vždy ochotně poradí. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji komunikační techniky je ochota. Dodáme Vaši komunikační techniku opravdu rychle. Jsme specialisté na poradenství v oblasti komunikační techniky. Naše firma na prodej komunikační techniky je velice seriózní. Pokud potřebujete poradit s jakoukoliv montáží komunikační techniky, náš personál se Vám bude rád věnovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Crystalex CZ, s.r.o.

Naše firma se specializuje na velkoobchod. Je pro nás samozřejmostí nabízet jen kvalitní zboží. Serióznost považujeme v jednání se zákazníkem za stěžejní atribut. Příjemný nákup u nás vám zajistí ochota našich zaměstnanců. Nabízíme velkoobchodní prodej nápojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Zeman, Výroba potřeb pro lov

Poskytujeme výrobu hobby potřeb dle vašich požadavků. Při výrobě hobby potřeb klademe důraz především na jejich kvalitu. Naši specialisté vám ochotně pomůžou při výběru hobby potřeb. V rámci naší činnsoti dbáme na kvalitu a rychlost zpracování zakázek. Náplní naší činnosti je výroba a prodej háčkovaných šperků. Náš sortiment se skládá z potřeb a doplňků pro cyklisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku