Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rokycany

 

Městská knihovna v Radnicích

Rádi Vás uvítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Poskytujeme speciální poradenství. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Zavítejte také do naší nově zavedené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Rokycany

Přijďte si k nám prohlédnout příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. V rámci poskytovaného vzdělání nabízí naše vzdělávací instituce i poradenství. Zaručíme se za ochotu svých zaměstnanců. Od našich vyškolených zaměstnanců se můžete mnohému naučit. Poskytujeme semináře z různých oborů. Našim studentům je k dispozici místní knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Pech - AMBRA, reprezentativní nábytek

Výroba nábytku u nás probíhá v moderních provozech. Jsme poctivým českým výrobcem oken. Jsme českým výrobcem kvalitních postelí s pečlivým zpracováním. Výrobou stolů se zabýváme již řadu let. Postaráme se o nábytkové vybavení Vaší pracovny za příznivé ceny. V našem sortimentu naleznete jak vestavěné, tak volně stojící skříně. Postaráme se o návrh vašich bytových či komerčních prostor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Rokycany

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. S ochotou vám vyjdeme vstříc při vašem vzdělávání. Každý z vás ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému vašemu požadavku. Spolehněte se, že u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Nikdy není pozdě začít prohlubovat vaše znalosti. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

INMACH, s.r.o.

Ochotně se staráme o on-line prodej zboží. Součástí našeho prodeje je serioznost. Staráme se o on-line nabídku strojů a výrobního vybavení. Specializujeme se na on-line prodej na splátky. Vyzkoušejte náš kvalitní servis. Jsme odborníky v oblasti stříhání plechů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ondřej Šik - e-shop, potřeby pro fitness

Jsme internetový obchod nabízející prodej sportovních potřeb. Zboží na splátky vám zašleme ihned po obdržení všech potřebných dokladů. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky posilovacích strojů. Můžete si u nás vybrat také rukavice pro sport. Vaši sportovní image vylepší dres z naší nabídky. Mezi produkty v naší internetové prodejně patří také sportovní ponožky. Objednat on-line z naší prodejny si můžete také různé vybavení pro bojové sporty. Využijte nabídku našich cvičebních pomůcek a změňte tak svůj život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Rázková-masáže

Využijte naší výhodné nabídky na sortiment služeb péče o celé tělo. Rádi vás přivítáme v našem maloobchodu pro sortiment přípravků péče o tělo. Naše masáže zaručeně oceníte. Poskytujeme lymfodrenáž. Načerpejte energii například při aplikaci zábalu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavobazar - Karel Janský

Svým klientům přinášíme širokou nabídku použitého zboží. Naši odborníci vám rádi zajistí rychlé služby naší zastavárny. Ochota je v našem bazaru poskytována zcela samozřejmě. Nabízíme prodej bazarového zboží dle vašich požadavků. Zavítejte na nákup v našem bazaru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Malá - e-shop, kuchyňské vybavení

Pomůžeme vám vybrat vhodné potřeby pro bydlení do vaší domácnosti. Veškeré potřeby pro bydlení si u nás můžete zakoupit také on-line. V oblasti on-line prodeje potřeb pro bydlení upozorňujeme na variantu na splátky. Koše všech velikostí máme v nabídce našeho e-shopu. Výhodně zakoupíte nádobí v našem internetovém prodeji. Přesvědčíme vás kvalitní nabídkou kuchyňských potřeb. Pořiďte si nový elektronický bidet z naší nabídky. Bytové doplňky vás zaujmou svou nízkou cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová, koneziologická laboratoř

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku