Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chrudim

 

Restaurace Bartoni

Využijte naše restaurační služby. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje nápojů. U nás znamenité menu jehož součástí jsou i jídla pro vaše ratolesti. Nabídneme Vám výborné alkoholické nápoje podle Vašich představ. Neváhejte ochutnat některý z našich výborných nealkoholických nápojů. Zájemcům nabízíme konání společenských akcí. Pohostinské služby naší restaurace jsou nejlepší na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AS ROVI, s.r.o.- prodej tapet

Nabídka samolepicí bordury a dekorační prvky na zeď.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům kočárků

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s bohatou nabídkou produktů pro děti to jest kočárky, hračky, postýlky, autosedačky, kočárky pro dovjčata, kočárky pro panenky . Nabízíme sportovní, hluboké, golfové, kombinované kočárky, pro panenky, pro dvojčata a tříkolky, kočárky pro trojčata, retro kočárky. Provozujeme i Bazar kočárků a opravy - servis kočárků. Prodáváme dětský nábytek, postýlky, kolébky, houpačky, proutěné koše, hračky, autosedačky a dětský textil. Dále nabízíme české sklo a český porcelán, keramické dárkové zboží, bazenovou chemii, vyrábíme razítka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kočárky NEC

Prodáváme auta jakýchkoliv značek, typů a využití. Zaručujeme serioznost našich prodejců. Na kvalitu našich vozů se můžete spolehnout. Naši pracovníci mají široké znalosti v oblasti auto-moto produktů. Prodáváme potřeby pro motoristické sporty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Hájek - Havex

Přijďte si k nám vybrat elektrospotřebiče dle Vašich představ. Zaměstnanci naší prodejny se spotřební elektronikou jsou těmi nejochotnějšími z okolí. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky. Prodáváme myčky do Vašich domácností. Nabízíme spolehlivé pračky. Naši zákazníci získávají ověřené a pravdivé informace o všech typech ledniček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JK - ELTRA, s.r.o.- transformátory

Výroba v oblasti elektro od naší společnosti je zárukou kvalitní práce. Během výrobního procesu držáků dbáme na kvalitní provedení každého kusu. Naše společnost se zabývá výrobou transformátorů. Na naše elektrosoučástky se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na výrobu elektrotechnických součástek. Naši specialisté provádějí opravy průmyslových elektronických zařízení. S našimi výrobky výpočetní komunikační techniky se vám bude pracovat lépe. Nabízíme výrobu kancelářské elektroniky, která zcela splní požadavky klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec Na Křížovce

Provozujeme hostinec s nabídkou české kuchyně, teplých i studených jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. Připravíme na přání loveckou hostinu a je zde možnost pořádat společenské akce. K dispozici je zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEC, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje především na velkoobchod. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. V rámci velkoobchodu jsme odborníky v poradenství. Soustředíme se na vysokou kvalitu nabízených produktů. Prokazujeme dokonalou znalost produktů v naší nabídce. Vaši poptávku uspokojíme s ochotou, jež je nám vlastní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč beraní ráj

chov ovcí, prodej plemenných zvířat Plemeno romanovská ovce (romanov sheep), clun forest sheep Chov koní irský cob . irish cob - tinker

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Podroužek

Máme pro vás připraveny spolehlivé služby elektroservisu. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás, nabízíme Vám poradenství v oboru elektro. Garantujeme Vám prvotřídní kvalitu zboží. Naši specialisté v oboru elektro, mobily a počítače, se vám budou vždy ochotně věnovat. Znalost našich produktů je pro nás samozřejmostí. Rychlé vyřízení Vašich požadavků je pro nás samozřejmostí. Potěšíme Vás i prodejem elektromotorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku