Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nymburk

 

Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Křinci - Bošíně

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Pro nás je pomoc v nouzi samozřejmostí. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Thér, letenky

V oboru autodopravy nabízíme mnohaletou zkušenost. Ochotně dovezeme váš náklad kamkoli si budete přát. Díky našim rychlým službám už nikdy nebudete muset čekat. Zajišťujeme spolehlivou silniční přepravu. Rádi Vám kdykoli poradíme díky našim odborným znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Přesvědčte se o tom, že nám kvalita není cizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Evy

Snadno Vám zajistíme restaurační služby. Naše nápoje uspokojí všechny vaše požadavky. Z našeho výběru jídel si zaručeně vyberete. Nabídneme Vám výborné alkoholické nápoje podle Vašich představ. Naše nabídka nealkoholických nápojů vás příjemně překvapí. U nás můžete oslavit své narozeniny i narozeniny svých příbuzných či dětí. V naší nabídce najdete i dorty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maděra a Šípek s.r.o. Elektro Oáza

Elektro Oáza nabízí prodej spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, bílého zboží, počítačů, elektroinstalačního materiálu, svítidel. Zajišťuje velkoobchod, internetový prodej, elektromontáže, projekce, elektrorevize, kuchyňské studio, klimatizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nymburk - městský úřad

V oblasti samosprávy jsme specialisty. Během úředních hodin budeme mít vždy otevřeno. Na úřadě naší obce pro vás vyřizujeme žádosti rádi a ochotně. V rámci oddělení evidence obyvatel vyřizujeme i osobní doklady. Nabídka služeb Czech Pointu i v rámci našeho úřadu. Zveme Vás do naší knihovny. Vyřizujeme žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DUAL, s.r.o.

Nabídneme vám velké množství kvalitních potřeb pro domácnost. Rychlost výroby se snažíme přizpůsobit přáním zákazníka. Výběrem z našeho sortimentu získáte pouze kvalitní zboží. Znalosti v oboru neustále zlepšujeme. Dbáme na pečlivost zpracování našich výrobků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Kvíz - servis elektronikých zařízení

Z naší nabídky komunikační techniky si jistě dokážete vybrat to nejvhodnější. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje komunikační techniky. S našimi servisními službami budete maximálně spokojeni. Jsme profesionálním prodejcem telefonů. Systémy hands-free od nás využívá mnoho spokojených zákazníků. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky baterií. Zajistíme pro Vás fotoaparáty podle Vašich požadavků. Nabídneme Vám ty nejvhodnější GPS podle Vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výroba reklamy Ateliér - Nováková

Naší náplní je výroba reklamních předmětů. Realizujeme výrobu reklamních triček. Vyrábíme reklamní dresy. Naše kvalitní potisk reklamního zboží jistě oceníte. Svým klientům poskytujeme také možnost výroby samolepek. Vyhlédněte si u nás ty správné vlajky. Pomůžeme pro vás vybrat ten nejvhodnější banner. Nabízíme prodej kvalitních vizitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EURO KARAVANY Žirovnický

Zabýváme se prodejem spolehlivých automobilů. S našimi dobrými cenami ušetříte. Kvalitu našich osvědčených auto-moto potřeb jistě oceníte. Možnost nákupu našeho zboží na splátky je jednou z našich běžných služeb. Užijte si u nás výhodné nákupy auto-moto zboží na leasing. Servisní zázemí ostatních značek automobilů je pro nás samozřejmostí. Příznivci motoristických sportů si u nás užívají velký výběr vhodných produktů. V nabídce naší společnosti figuruje i prodej autoelektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Bílá růže

Provoz restaurace s nabídkou jídel z čerstvých surovin, denních menu a alkoholických i nealkoholických nápojů. V létě je k dispozici zahrádka. Pořádáme svatební, rodinné, firemní oslavy, rauty a firemní prezentace. Točíme Plzeňský Prazdroj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku