Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tachov

 

Restaurant Sherwood

Provozujeme restauraci s nabídkou denního menu a minutek. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi připojení, letní terasa a salonek pro pořádání společenských, firemních i rodinných akcí a oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Částkov - obecní úřad

Výkon veřejné správy přeneseně vykonává naše samospráva. Během úředních hodin máme otevřeno. Představitelé našeho úřadu jsou při jednání velice ochotní. Zabýváme se přednostně vyřizováním žádostí. Jako samospráva sázíme i na poradenství. Jako samospráva zaštiťujeme také oblast sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Planeta - AUTOELEKTRIKÁŘ - Turistická ubytovna U Planety

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Využijte krásné výlety do okolí. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hendrich - nákladní a užitkové vozy

Naši prodejci jsou špičkou na trhu v prodeji aut. Autoelektrika od nás vždy splňuje předpoklady kvality. Prodáváme veškerou potřebnou autoelektroniku. Nechte se překvapit naší profesionalitou při prodeji potřeb pro motoristické sporty. Všechny značky vozů dokážeme vybavit vhodnými auto-moto potřebami. Sjednejte si u nás také možnost nákupu auto-moto produktů formou leasingu. Nabízíme snadné financování na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Cafe Restaurant Merica

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna u Planety

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plyntop - 24 servis, s.r.o.

Jednou z našich činností je prodej vybavení domů. Prioritou naší společnosti je nabídka sortimentu splňujícího předepsané normy, jeho kvalita a příjemný personál, který poskytne našim zákazníkům maximální servis. Při poskytování našich služeb nám pomáhají naše rozsáhlé znalosti. Specializujeme se na prodej zaručeně kvalitního zboží. Jsme firma zaměřená na prodej vybavení domů, pro níž je serioznost samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Hendrichová - půjčování a prodej svatebních šatů

Všechny potřeby pro zimní sporty vám můžeme půjčit u nás. Za kvalitu námi prováděného servisu ručíme. Pronajímáme velký výběr zahradní techniky. Nabízíme k zapůjčení přívěsné vozíky v perfektním stavu. Jedině žebříky od nás jsou spolehlivé. Pro vaše podnikání nabízíme k pronájmu kvalitní stavební techniku. Zaměřujeme se na půjčování závěsných lávek ověřené kvality. Jedině s našimi rafty zažijete krásné vodácké okamžiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Mikisek - pojišťovnictví

Naše společnost se specializuje na různorodou nabídku pojištění. Díky mnašim znalostem jsme jedničkou na trhu. Zajděte si k nám pro odborné poradenství. Diskrétnost z naší strany je zaručena. Naše firma má v oblasti pojišťovacích služeb dlouholeté zkušenosti. Serióznost je u nás samozřejmostí. Našim cílem je rychlé vyřízení Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NOPGEO - Pavel Novák

Vyzkoušejte údržbu naší firmy. Rádi vám poskytneme vybrané služby z oboru. Součástí naší nabídky je také kvalitní servis. V naší nabídce najdete celou řadu oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku