Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Jihočeský kraj > Český Krumlov

Český Krumlov

 

Letní i zimní tábory na Šumavě Oříšek

Ochotu nabídnout zákazníkovi to nejlepší Vám můžeme slíbit. Očekávejte od nás vždy jen seriózní služby. Najdete u nás širokou nabídku školních zájezdů a výletů. Víkendové pobyty jsou ideální volbou pro ty, kteří nemají čas odpočívat. Nabízíme dětské tábory různého zaměření. Naše zájezdy k moři nabízí romantiku, zážitky i nezapomenutelnou atmosféru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radomír Markovič, služby turistům

Spolehněte se na naše služby určené turistům. Využijte naši kvalitu služeb. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo při a.s. Jihostroj

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občerstvení V Zahradě

Nabízíme rychlé občerstvení. U nás každý za své peníze dostane kvalitní jídlo. Přijďte k nám ochutnat kvalitu. Poskytujeme zákazníkům výběr z bohaté nabídky nápojů. Navštivte naši provozovnu a nechte se obsloužit ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Martínků

Provoz restaurace s kapacitou 200 lidí. Nabídka minutek i hotových jídel české kuchyně včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je velká terasa a sál. Pořádáme diskotéky, svatby či rodinné i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Baníková, ubytování

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kostečka Group, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá prodejem kompletního vybavení domů. S kvalitou nabízí naše prodejna i sortiment splňující předepsané normy. Vybavte svůj dům našimi klimatizacemi. Pomůžeme Vám s montáží u nás zakoupeného vybavení domů. Řadíme se mezi přední prodejce kvalitního nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku