Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Benešov

 

Mezinárodní společnost pro vědomí Krišny, Hnutí Hare Krišna

Dbáme především na duchovní život. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Poodhalíme vám cestu k bohu. Zúčastněte se s námi bohoslužeb a obřadů za účelem duchovní vyrovnanosti. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Zavítejte k nám, hledáte-li místo pro klidné meditace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Silvie

Provozujeme restauraci. Nabízíme teplé, alkoholické i nealkoholické nápoje. Součástí restaurace je venkovní zahrádka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Čechová - Benešovská umělecká agentura

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dontis - Svět spánku

Specializovaná prodejna zaměřená na zdravé spaní. Nabízíme široký sortiment zdravotních a ortopedických matrací, lamelových roštů, postelí, ložnicového nábytku, dětských pokojů a lůžkovin od předních českých výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASTO Trade, s.r.o. - Farma Zahradnice

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. V koupelně je k dispozici vana. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kroužek

Naše společnost se specializuje na prodej vybavení domů. Vytvořte si u nás funkční design Vašeho bydlení. Nabízíme široký sortiment dveří za výhodné ceny. Dveřní kování z našeho oddělení vybavení domů je to nejlepší. Ke všemu zakoupenému vybavení si v případě potřeby můžete objednat montáž od našich specialistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Louňovice pod Blaníkem

Přinášíme také služby turistům. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. S našimi službami budete maximálně spokojení. U nás můžete využít ubytování za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pletivo na plot František Dobrý

Navštivte naši prodejnu stavebnin a postavte si svůj vysněný dům. Svým zákazníkům poskytujeme vždy kvalitu. V našem oddělení stavebnin nabízíme i okapy. Nabídka barevných provedení našich parapetů je opravdu široká. Jsme jedničkou na trhu v oblasti palubek. Máme pro vás pracovní desky za nejlepší ceny. U nás nakoupíte kvalitní vrtáky. Prohlédněte si naši bohatou nabídku kvalitních van.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farma Ztracenka o.s.

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Vedoucí našeho tábora zajistí odpovídající ubytování. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jawa Divišov, a.s.

Působíme jako prodejce na trhu s automobily a máme za sebou mnoho spokojených zákazníků. Rychlost jednání při prodeji auto-moto zboží vám garantujeme. Rádi vám nabídneme vhodnou autoelektriku. Našim klientům prodáváme i autoelektroniku. Naši odborníci vám při prodeji potřeb pro motoristické sporty rádi poradí. U nás se můžete projet ve všech nabízených automobilech známých i ostatních značek. Hledáte-li spolehlivý servis vozidel s příznivými cenami, přijďte k nám. Financování rychle, možnost i na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku