Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kladno

 

Magic Planet

Díky kvalitní práci odvedené při provozování našeho baru se nám podařilo vytvořit příjemné místo s ochotnou obsluhou a stálými hosty. Pohodový večer s přáteli můžete strávit v našem baru s širokým sortimentem nápojů. Nabízíme příjemnou atmosféru, alkoholické nápoje i další občerstvení. Nevíte jaký nealkoholický nápoj si dát? Náš personál vám doporučí ze širokého výběru. Večer plný strhující atmosféry můžete strávit v našem sportbaru při nejrůznějších televizních přenosech. Hosté si u nás oblíbili pivo i další sortiment nápojů. Ruleta je jednou z nejoblíbenějších hazardních her u nás. U nás najdete velkou nabídku vín.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mototour - bikers association Stochov

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Využijte naší nabídky poradenství. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Labyrint - Středisko volného času, vzdělávání a služeb Kladno

Naše firma vám nabízí ubytování. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Vaše děti budou na táboře bezpečně ubytované. Nabízíme možnost pořádání jakýchkoliv oslav. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto Pavel

Naše firma vám představuje širokou nabídku v oblasti auto moto. Profesionální úroveň poskytovaných služeb je naší doménou. Jsme znalci v oblasti auto-moto služeb. S moderním vybavením jsou naše služby efektnější. Provádíme opravy vozidel na zakázku. Dbáme na kvalitu v naší lakovně. Vaše vozidla detailně zkontrolujeme v rámci stk..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Bernard

Jsme společnost, která se na prvním místě věnuje prodeji klimatizační techniky. Věnujeme se prodeji klimatizační techniky a dokonale známe trendy v této oblasti. Specializujeme se na montáž klimatizační techniky. Náš servis klimatizační techniky je tu pro Vás. Věnujeme se i výrobě klimatizační techniky. Naše klimatizace Vám jsou k dispozici. Můžete si u nás vybrat ze široké nabídky chlazení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodíly Michalec s.r.o.

Prodej automobilů je naší hlavní náplní. Seriózní přístup při prodeji auto-moto potřeb je pro nás zásadní. U nás vyřešíme vše rychle a kvalitně. Rádi vám poskytneme naše znalosti při výběru toho správného vozu. Kvalita a ochota je to, co vám naši prodejci mohou nabídnout. S kvalitou našich prodejců se potkáte na každém kroku. Nabízíme široké spektrum služeb a odborný servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antény Satelity Lubomír Blažíček

Nabízíme elektro výrobky pro občany i firmy. Můžete se spolehnout, že u nás vyrábíme pouze kvalitní elektroniku. V rámci našich služeb vám ručíme za kvalitu, preciznost i rychlost. Serióznost a ochota jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Naše práce se vyznačuje výbornou znalostí v oblasti výroby elektra. Plníme vaše přání s ochotou. Poskytujeme profesionální služby nejen v rámci našeho servisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ljubava Plus, s.r.o.

Nabídka v oblasti auto moto je doménou naší firmy. V našem oboru nabízíme profesionální služby. Využijte nabídky naší firmy na auto-moto služby o vysoké kvalitě. Rychlost našich prodejců při řešení vašich požadavků je mnohdy obdivuhodná. Zabýváme se také prodejem sortimentu kvalitní motorové nafty. Věříme, že mezi našimi službami oceníte také provoz mycí linky. Oslovte nás, pokud máte zájem o rozvoz motorové nafty naší cisternou až do místa vaší firmy. Pravidelné prohlídky jsme zařadili mezi naše další služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bernardklima Martin Bernard

V oblasti prodeje aut se naši zaměstnanci orientují již dlouhou dobu a rádi vám poradí. Pro naše prodejce je rychlost důležitá. Sejděte se s našimi ochotnými prodejci. V našich řadách nejsou prodejci, pro které je serióznost prázdné slovo. Samozřejmostí je perfektní servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kappa Design

Naší náplní je výroba reklamních předmětů. Jméno naší firmy se snažíme postavit mimo jiné na pečlivosti zpracování všech našich zakázek. Kvalita je jednou z nejvyšších priorit naší společnosti. Jsme reklamní společnost, která si zakládá na serióznosti. Velmi důležitou hodnotou je v naší společnosti znalost oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku