Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jeseník

 

AUTO ONDRUŠ

Naše společnost, která provozuje autodopravu, je mezi zákazníky velmi oblíbená díky profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jistě oceníte. Nabízíme vám rychlost, která vás mile překvapí. Využijte služby naší nákladní dopravy. Poskytujeme profesionální a komfortní přepravu osob luxusními vozy. Objednejte si v případě potřeby náš odtah vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Szkipala - Zájezdoví a najímaní dopravci

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Zajišťujeme mimo jiné i silniční přepravu a dopravu. Klademe důraz především na znalost dané problematiky. Jsme jedničkou na trhu v oblasti autobusové přepravy. Jsme zárukou spolehlivosti a kvality služeb spojených s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vidnava - městský úřad

Naše samospráva úspěšně splní všechny vaše požadavky v naší oblasti. Naši zaměstnanci se starají o vyřizování žádostí. Jsme správný úřad, na který se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ochota v jednání s občany je pro náš úřad důležitá. Využijte toho, že se přímo na úřadě nachází také knihovna. Orgány místní samosprávy jsou přímo odpovědné za poskytování určitého typu sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Na Stráni

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Piťhová

S nabídkou našeho velkoobchodu budete určitě spokojeni. Jsme tu pro Vás se seriózní obchodní nabídkou. Kvalita námi nabízeneého zboží je pro nás důležitá. Příjemný nákup u nás vám zajistí ochota našich zaměstnanců. Našim velkoobchodním partnerům poskytujeme pravidelné školení a poradenství. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Náš velkoobchod oblečení nabízí nejnovější módní trendy za vynikající ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Piťhová

Zajišťujeme bezproblémový provoz velkoobchodu. Naším krédem je především serióznost. Délka dodací lhůty i ochota zaměstnanců splní Vaše nároky. Naší předností je rychlost dodání požadovaného zboží. Nabízíme sortiment splňující požadavky všech norem platných v Evropě. Sháníte-li oblečení světoznámých značek, náš velkoobchod vám tímto předkládá svou nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Křupala

Naše společnost se specializuje na velkoobchod. Zajistíme vám dodávku zemědělských komodit. U nás nakoupíte větší množství ponožek za velkoobchodní ceny. V rámci velkoobchodu máme k dispozici i ochranné prostředky. Neváhejte využít služeb našeho velkoobchodu s nátěrovými hmotami. Velkoobchod s dřevotřískovými deskami je jednou z našich klíčových služeb. Pro své zákazníky máme připraveny i hračky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kubáň - Prodej sedacího nábytku

Prodej nábytku a bytových doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Hofmann

Výroba kvalitního nábytku je naší specializací. Při realizaci ložnice klademe důraz na barevnou kompozici, kvalitního nábytku a doplňky. Zajistíme dodávku dveří z nejrůznějších materiálů. Jsme seriózními dodavateli kvalitních oken. Věnujeme se jak návrhů skříní, tak jejich realizaci. Vyrobíme dřevěné zahradní altány pro zútulnění vaší zahrady. Vyberte si z naší nabídky zahradních altánů a pergol..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Krhánek - Ubytování v soukromí

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Parkování vašeho vozu je u nás zabezpečeno. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku