Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Semily

 

Farní charita Studenec u Horek

Obohaťte si svůj duchovní život. Přijďte za námi na setkání naší církve. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. Nabízíme posílení duchovní vyrovnanosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Pojizeří

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Ochota poradit je pro nás základ. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Lednej - Dovosstrans

Autodoprava patří mezi stěžejní činnosti naší společnosti. Na kvalitu naší dopravní společnosti se můžete spolehnout. Garantujeme ochotu, profesionalitu a vstřícnost. Jsme firma, která si zakládá na kamionové přepravě. V oblasti mezinárodní dopravy máme bohaté zkušenosti. Vnitrostátní doprava je jednou z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CS TIP, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Penzion David

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Během pobytu můžete využívat naši wifi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ardea-CZ, s.r.o.

Spolupracujte s naším velkoobchodem jako zákazník nebo jako dodavatel zboží. Stabilnímu postavení na trhu vděčíme především naší serióznosti. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Uspokojíme zákazníky, kterým záleží na rychlosti komunikace a dodávky. Soustředíme se na vysokou kvalitu nabízených produktů. Splňujeme normy dle platné legislativy. Zákazníkům je nabízeno odborné poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Matějka-metrový textil a příze

Využijte nabídku širokého množství zboží našeho velkoobchodu. Dodáváme zboží splňující všechny zákonné a další předpisy a normy. Jsme známi kvalitou nabízeného zboží. Zajišťujeme serióznost dodávek a jejich kvalitu. Poradenství při poskytování našich služeb je samozřejmostí. Prokazujeme dokonalou znalost produktů v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Jareš - Pronto - Car

Prodej aut je jedna z mnoha služeb, které nabízíme. U nás se přesvědčíte, že nabízíme široký výběr z autoelektriky. Nejen autoelektroniku u nás hravě vyberete, přijďte se k nám přesvědčit. Věnujeme se i prodeji potřeb pro motoristické sporty. Ať jste majitelem jakékoli značky vozu, u nás nakoupíte vše, co potřebujete. Na splátky u nás nakoupíte své nové vozidlo rychle a jednoduše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZVĚROKRUH - SAMOHÝL a.s.

Poskytujeme výrobu hobby potřeb dle vašich požadavků. Věnujeme se výrobě vysoce kvalitních hobby potřeb. V oblasti hobby potřeb umíme zákazníkům poradit seriozně a s ochotou. Specializujeme se na výrobu hobby potřeb, které dodáváme rychle a v potřebné kvalitě. V naší nabídce naleznete široký výběr krmiv a dalších chovatelských potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku